أحدث الأخبار

نصائح صحية

 • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

اره کشویی 12 اینچی DEWALT DWS780

اره کشویی 12 اینچی DEWALT DWS780

هنگام انتخاب اره مناسب برای کار خود ، بسیاری از سؤال ها مطرح می شود که باید مورد توجه قرار گیرد. دلیل در نظر گرفتن ، فراهم کردن پایه ای از توابع و الزامات است که نیازهای خریدار را برآورده می کند. هر خریدار می خواهد بهترین اره کنترلی موجود در بازار را خریداری کند. همه می خواهند این میت اره خاص ، که مجهز به کلیه کارکردهای حرفه ای است و مطابق با بودجه خریدار است

بدیهی است که خریداران بالقوه از قبل می دانند که یک میترا استاندارد چه چیزی را دید و یک اره کشویی چیست. آنها معمولاً به اره ای احتیاج دارند که قادر باشد هم بریدگی ها و هم برش ها را از یک زاویه و همچنین تطبیق پذیری بودن توانایی جابجایی فراهم کند. با توجه به نیاز آنها ، اره نیز باید دارای یک بازوی شعاعی باشد که حرکت آزاد تیغه را به جلو و عقب در اختیار کاربران قرار می دهد و همچنین برش چوب را به قطعات گسترده تر امکان پذیر می کند.

برای ذکر بهترین برش اره کشویی ، توصیف آنچه که یک دستگاه میتس کشویی وجود دارد ، بسیار مهم است. یک اره میتنی ثابت یا پیچیده ، اره مخصوصی است که می تواند نه تنها زاویه های صاف را قطع کند. از این اره ها می توان برای حمل برش "مورب" استفاده کرد زیرا مجهز به بازویی است که می چرخد ​​و اجازه می دهد تا تیغه به پهلو بخورد.

یکی از دلایل اصلی که آنها را به عنوان اره های پیچیده می نامند ، به دلیل هواپیماهای زاویه ای شیب دار ، که به کاربر اجازه می دهد دو زاویه را به طور همزمان برش دهد.

همچنین بخوانید: DEWALT DW745 بررسی 10 اینچی اره های میز [19659003] از این رو می توان ذکر کرد که به لطف این کارکردها و امکانات قدرتمند ارائه شده توسط کنترلی کشویی ، شاهد بودیم که هر کارمند بالقوه به بهترین اره موجود در بازار نیاز دارد.

بررسی اجمالی DEWALT DWS780 میتر


 • انتقال خلاقانه و طراحی درایو کمربند باعث افزایش عملکرد برش عمودی می شود
 • سیستم موقعیت یابی متقاطع XPS نشان دهنده خط برش بدون تنظیم
 • قدرتمند 15 آمپر موتور ، 3800 دور در دقیقه دقیقه. قدرت و دوام بیشتری را فراهم می کند
 • طراحی اختصاصی نرده ها تا 2 در 16 بعد از چوب اره ای در 90 درجه ، 2 در 12 در 45 درجه
 • قفل غیرمستقیم از جنس استنلس استیل قابل تنظیم با 10 توقف مثبت باعث بهبود عملکرد ، اطمینان از دقت
 • یک سیستم گرد و غبار کارآمد بیش از 75 درصد از گرد و غبارهای ایجاد شده را تصرف می کند
 • این محصول با پایه موجود نیست. ظرفیت برش در 90 درجه (حداکثر عرض) 14 اینچ (16 اینچ با پیکربندی ویژه). ظرفیت برش در زاویه 45 درجه (حداکثر عرض) 4×8

PROS

در اینجا برخی از مزایای استفاده از Mitalt Dewalt dws780 مشاهده شده است که کاربران می توانند از آنها استفاده کنند. این مزیت های این محصول اصلی ترین دلایلی است که این محصول یکی از پر کاربردترین و بسیار دارای درجه اره کشویی است که در بازار موجود است –

 • این مدل به سیستم تراز جدید XPS LED مجهز است که تیغه را روشن می کند. این سایه روی تیغه قرار می دهد و این فرآیند به کاربر این امکان را می دهد تا بفهمد دقیقاً برش در کجا انجام خواهد شد
 • این ابزار مجهز به کابل مناسب و راحت است
 • برش های صاف ، دقیق و معتبری را ارائه می دهد
 • ویژه طراحی و طراحی شده برای تسهیل در کاربری و مونتاژ آسان
 • این محصول با دوام و قدرت عالی توصیف می شود
 • این دستگاه همچنین دارای یک کیسه گرد و غبار
 • برای افزایش راحتی در استفاده ، این شرکت همچنین در هنگام خرید محصول یک دوره ضمانت سه ساله را ارائه می دهد

CONS-

اگرچه بدون شک می توانید بگویید كه اره Dewalt dws780 یک ابزار قدرتمند و بسیار حرفه ای است ، اما برخی از معایب را می توان توسط كاربران این ابزار مشاهده كرد.

مضرات این محصول در زیر ذکر شده است –

 • این محصول دارای خواص تحمل قابل تنظیم نیست
 • این سیستم از بین بردن گرد و غبار خشن
 • کمی سنگین است [19659030] با توجه به این شرایط ، مقاله حاوی یکی از بهترین و با کیفیت ترین کشویی است. اره های زاویه ای – DEWALT DWS780 12 اینچ SAUTT SAW SAW.

  توضیحات محصول –

  DEWALT DWS780 12 اینچی READING SAW ASSEMBLY یک اره موتوری کشویی مورب 12 اینچی است که مجهز به موتور قدرتمند 15 آمپر است. محصول سوم Dewalt مجهز به XPS یکپارچه برای سیستم موقعیت یابی برش برای تسهیل نشانه برش خط بدون ضرر و دقیق است.

  نرده های کشویی بالا توسط یک تاج توخالی 7 اینچ و پایه 6 اینچی پشتیبانی می شود ، که به صورت عمودی مدل می شود. مدل ابزار قدرتمند 3800 RPM دارای روکش های بادوام و ریخته گری های ماشینی دقیق است که بطور خاص طراحی شده و برای رفع نیازهای دقیق کار طراحی شده اند.

  ویژگی ها-

   dewalt dws780 miter saw

  12 اینچ کشویی CUTTER DEWALT DWS780 دارای ویژگی ها و امکانات بسیار خوبی است. سیستم موقعیت یابی تیغه CUTLINE یکپارچه ، خط و برش غیر قابل تنظیم ، دقیق و حرفه ای را ارائه می دهد. این مدل وقتی صحبت از فداکاری می شود ، قطعاً مفید است. این می تواند بیش از 75٪ گرد و غبار ایجاد شده را از محل کار ضبط کند.

  این محصول دارای یک صفحه قفل از جنس استنلس استیل قابل تنظیم است که ده توقف مثبت را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد عملکرد را با دقت برش بهتر بهبود بخشید. کاربران می توانند با تنظیم میت 60 درجه در سمت راست و 50 درجه در سمت چپ ، ظرفیت دستگاه را افزایش دهند.

  این محصول سبک و کم حجم است. وزن آن حدود 58 پوند است. حمل و نقل و ذخیره سازی را برای کاربران تسهیل می کند. اره میت دیوات با دسته میت با قفل بادامک و قلاب تهیه شده است که زاویه میترا سریع و دقیق را تضمین می کند. چوب مستقیم به قطعه تا 14 اینچ عرض. مقیاس بزرگ مورب متصل به دستگاه می تواند از تنظیم دقیق و مطمئن زاویه اطمینان حاصل کند. این دستگاه همچنین دارای یک دسته ارگونومیک است که تحرک بهتری را ارائه می دهد.

  این محصول به یک سیستم مدیریت کابل مجهز شده است که راحتی را برای کاربران فراهم می کند. انتقال ابتکاری آن باعث افزایش قابلیت های محصول در کنار درایو کمربند می شود که امکان برش عمودی را فراهم می آورد.

  قابلیت دستیابی –

  تجهیزات بدون شک مناسب برای هرگونه برش یا برش تزئینی است. سیستم محوری و سیستم حصار پایه ماشین آن را محصولی ساخته است که از دوام و دقت بالایی برخوردار است که می تواند توسط کاربران به عنوان گزینه مناسبی برای انجام کارهای پیچیده برش در نظر گرفته شود.

  اگر به دنبال اره کشویی هستید که دقت ، قابلیت استفاده حرفه ای و دوام را تضمین می کند ، این ممکن است یکی باشد زیرا این امر به دلیل مکانیسم اتصال میله راه آهن و استیل دوتایی به همراه یاتاقان های توپ خطی ، به این توابع اجازه می دهد.

  توصیه شده برای شما:

  نتیجه گیری –

  در آخر ، می توان گفت DEWALT یکی از معتبرترین شرکتهایی است که محصولات حرفه ای و قابل اطمینان ارائه می دهد.

  Dewalt dws780 miter SAW همچنین یکی از این محصولات اصلی است که تجهیزات و خدمات حرفه ای را برای کاربران فراهم می کند. این محصول از نظر بودجه مناسب است و بهترین گزینه موجود در بازار است. بنابراین بدون شک محصول می تواند گزینه ای عالی برای علاقه مندان بالقوه DIY محسوب شود.

vpn

أخبار عاجلة