أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

از VPN در چین استفاده کنید و آدرس های IP چینی را بدست آورید

از VPN در چین استفاده کنید و آدرس های IP چینی را بدست آورید

چین یکی از فایروال های سخت را دارد که از دسترسی کاربران اینترنتی به وب سایت های مورد علاقه خود جلوگیری می کند. اکثر موتورهای جستجوگر محبوب ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و بسیاری دیگر در این کشور مسدود شده اند و کاربران اینترنت چاره ای جز انتخاب ارائه دهنده خدمات اینترنت مانند VPN برای دسترسی به وب سایت های مورد نیاز خود ندارند. همه این را می دانند ، به همین دلیل ما در مورد چگونگی دریافت آدرس IP چینی در خارج از کشور صحبت می کنیم. ما در مورد نیاز به دست آوردن آدرس IP چینی برای شما توضیح خواهیم داد.

مانند بسیاری از کشورهای جهان ، حتی در اینجا می توانید سیستم عامل های زیادی برای پخش فیلم پیدا کنید. شهروندان چینی و کسانی که عاشق فیلم های چینی ، نمایش های تلویزیونی و غیره هستند فقط می توانند به این محتوا در سطح ملی دسترسی پیدا کنند. همه سایتهای پخش کننده فیلم در چین از فناوری ردیابی جغرافیایی استفاده می کنند ، بنابراین فقط کسانی که دارای آدرس IP چینی هستند می توانند به محتوای آنها دسترسی پیدا کنند. افراد خارج از چین فقط با استفاده از یک آدرس IP چینی می توانند از طریق سرورهای VPN مستقر در چین به آنها دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این دلیل خاص ، افراد و سازمانهای تجاری نیز دلایل منحصر به فرد خود را برای به دست آوردن مالکیت معنوی چینی دارند. پیدا کردن سرور VPN که در چین فعالیت دارد کار ساده ای نیست ، به همین دلیل ما در لیست بهترین ارائه دهندگان خدمات که سرورهای خود را در خارج از چین کار می کنند قرار داده ایم.

استفاده از VPN برای به دست آوردن آدرس IP چینی

مشترک در خدمات ارائه شده توسط هر یک از VPN ها در این لیست که در پایان این مقاله مشاهده خواهید کرد. یک برنامه اشتراک را انتخاب کنید که متناسب با انتظارات بودجه و خدمات شما باشد. پس از ثبت نام در این سرویس ، می توانید به هر سرور دیگری که در چین فعالیت دارد متصل شوید. شما باید در یافتن سرور مناسب برای خدمات خود دقیق باشید. تعداد کمی از شرکت ها سرورهای بسیاری دارند که به تنهایی در چین فعالیت می کنند و اگر در یکی از این ارائه دهندگان خدمات ثبت نام کرده اید ، باید سروری را انتخاب کنید که بتواند تمام ویژگی های مورد نیاز خود را ارائه دهد. وقتی به دنبال سرور خاصی هستید که شرکت شما از آن پشتیبانی می کند ، باید بررسی کنید که سرور سرعت شبکه ، اتصال ، حداقل ترافیک داده و غیره را ارائه می دهد. تمام این عملکردها برای اطمینان از به دست آوردن سرور با بهترین کیفیت الزامی است. گفتن این کار ساده تر از انجام شده است ، اما اگر به دنبال بهترین خدمات هستید ، ابتدا باید آن را تست کنید. نسخه آزمایشی یا آزمایشی به شما کمک می کند تا تعیین کنید که کدام سرورها بهتر کار می کنند و کدام ها نیستند.

بهترین VPN 5 برای به دست آوردن آدرس IP در چین

ما لیستی از 5 ارائه دهنده خدمات برتر VPN که سرورهایی در چین فعالیت دارند را برای شما تهیه کرده ایم.

VN: F [1.9.22_1171]

امتیاز: 0.0 / 10 (0 رای)

VN: F [1.9.22_1171]

vpn

أخبار عاجلة