أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

اصل Friss oder Stirb Blog Blog IT Security Blog Kuketz

اصل Friss oder Stirb Blog Blog IT Security Blog Kuketz

دیروز ایمیل زیر را از BAVC دریافت کردم:

جناب آقای کوکتز ،

از 1.1.2020 BAVC یک شریک اضافی با ROLAND Schutzbrief-Versicherung AG در زمینه خدمات عضویت گسترده در Mobilschutz EURO دارد.

همه خدمات بدون تغییر باقی می مانند ، اضافه شده است ، و کمک های سازمان یافته در صورت خراب شدن دوچرخه و پیاده رو بدون پرداخت هزینه اضافی در دسترس شما قرار می گیرد: سازماندهی و بیمه کامل در صورت خرابی موبایل یا بغل گرفتن به نزدیکترین کارگاه دوچرخه ، با سازمان شما تا 75 [19659003€] برای ارائه خدمات حفاظت از موبایل در یورو ، تهیه اطلاعات شخصی (نام ، آدرس و اطلاعات تماس) به یک شریک جدید ضروری است. مقررات مربوط به حفاظت از داده ها را می توان در پیوست این ایمیل یافت.

شما می توانید با انتقال مخالف باشید ، اما عضویت فقط در BASC BASC Protection Mobile امکان پذیر است.

اگر سؤالی دارید ، خوشحال می شویم به شما توصیه کنیم ، می توانید از طریق دوشنبه تا جمعه از ساعت 8 تا 16:00 در شماره 05 61/7 09 94-12 از طریق تلفن با ما تماس بگیرید.

با احترام
XY

من فقط می توانم قرارداد بیمه ای را که قبلاً منعقد شده بود حفظ کنم (Mobilschutz EURO) اگر من مخالف انتقال اطلاعات شخصی خود به ROLAND Schutzbrief-Versicherung AG نباشم. فکر نمی کنم خوب باشد زیرا من سرویس اضافی را جالب نمی دانم یا از آن استفاده می کنم. به نظر من این عمل بی شرمانه است زیرا تقریباً هیچ انتخابی را به بیمه گذار نمی بخشد – مگر اینکه بخواهد به محافظت از موبایل BASIS تغییر کند.

من شکایتی خواهم کرد و می خواهم سایر بیمه شدگان BAVC را به این کار تشویق کنم.

در رسیدن به اهداف اهدا کمک کنید! شرکت کنید

vpn

أخبار عاجلة