أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

تهیه نسخه پشتیبان از Microsoft OneDrive for Business (SharePoint) با استفاده از پشتیبان گیری Hyper Backup Synology

این ادامه مقاله من ایجاد پشتیبان گیری در Microsoft OneDrive با استفاده از Hyper Backup از Synology است. پس از ارائه راه حل من برای استفاده از Microsoft OneDrive (Personal) به عنوان مقصد پشتیبان در Hyper Backup Synology ، از من سؤال شد که آیا می توان از OneDrive for Business نیز استفاده کرد. OneDrive for Business مبتنی بر شیرپوینت است که می تواند از طرق مختلف پیکربندی شود. به لطف بسته node-sp-auth ، توانستم سرور پروکسی دیگری را بنویسم که با چندین مکانیسم تأیید اعتبار SharePoint متفاوت کار کند.

TL؛ dr تصویر پروکسی پایه-on-sharepoint-auth-http- داکر را اجرا کنید و مقصد تهیه پشتیبان WebDAV را در نسخه پشتیبان تهیه پیکربندی کنید.

رویکرد همان است که در OneDrive (شخصی) است: Hyper Backup پیکربندی OneDrive for Business را به عنوان یک مقصد پشتیبان ارائه نمی دهد ، اما پیکربندی یک سرور WebDAV را به عنوان یک مقصد پشتیبان ارائه می دهد. OneDrive for Business API WebDAV را فراهم می کند ، اما بیشتر مکانیسم های تأیید صحت ارائه شده توسط OneDrive for Business توسط Hyper Backup پشتیبانی نمی شوند. (به نظر می رسد Hyper Backup از تأیید هویت NTLM پشتیبانی می کند ، اما من هرگز نتوانسته ام NTLM را تأیید نمایم.) بنابراین راه حل یک پروکسی HTTP است که برخی از احراز هویت را مدیریت می کند و بیشتر پیام های WebDAV را بدون تغییر می گذارد.

پیکربندی شبیه به آنچه در فصل ایجاد نسخه های پشتیبان در مایکروسافت OneDrive با Hyper Backup از Hyperology شرح داده شده است. دستورالعمل های دقیق را می توان در مخزن GitHub یافت.

مواظب باشید این نرم افزار هنوز به طور کامل آزمایش نشده است.

Dieser Eintrag wurde veröffentlicht در دسته اوه وون ری. لینک دائمی Eintrags.

vpn

أخبار عاجلة