أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

توجه! امکان استفاده از طریق پیامک (DHL Paket Info DE-SAM32013) | IT متولد شده است

امروز هنوز اخطاری علیه Abofalle وجود دارد كه از طریق پیامك به عنوان اطلاعات بسته شده DHL ارسال می شود (انتقال DE-SAM32013). کاربرانی که با این نظر موافقت دارند ، یک اشتراک بی فایده با قیمت 71 یورو به مدت 28 روز برای راهنمایی های آرایش و تغذیه انگلیسی و غیره دارند. یک خواننده وبلاگ باعث شده من از کلاهبرداری که احتمالاً فقط از اواسط نوامبر 2019 ادامه دارد آگاه باشم.

Benjamin L. Reader blog. او چنین پیامکی را دریافت کرد و خوشبختانه تصاویر و توضیحات زیر را به اشتراک گذاشت. فقط از این طریق می توانم رویکرد را در اینجا در وبلاگ ثبت کنم. بنیامین چند روز پیش در مورد آن نوشت:

من امروز یک پیام متنی جالب دریافت کردم ، که در پشت آن تلاشی شجاعانه برای فریب با ابوفال وجود دارد. برای اطلاعات دقیق در مورد ساختار پیام کوتاه و صفحات مورد نظر ، به تصویر زیر و توضیحات زیر مراجعه کنید.

پیامکی نشان می دهد که بسته DHL در مرکز توزیع گیر کرده است و باید وضعیت را بررسی کند.

پیامک شماره پستی DE-SAM32013 را با متن "بسته غیرقابل تحمل!" مبادله می کند و نشان می دهد که این بسته در مرکز توزیع متوقف شده است.

 SMS کلاهبرداری

شکل فوق یک کلاهبرداری اس ام اس را نشان می دهد که یک واقعیت نادرست را جعلی می کند و پیوند قابل تماس برای پیگیری حمل و نقل دارد. اگر کاربر پیوند موجود در متن بالا را انتخاب کند ، به این صفحه منتقل می شود.

 صفحه کلاهبرداری جعلی DHL "dailycustomerhelp com ” src=”https://i.imgur.com/TBeNN7W.jpg” width=”393″ height=”702″/>

این صفحه DHL جعلی است که برای اهداف نامربوط مورد استفاده قرار گرفته است تنظیم شده است (آدرس dailycustomerhelp [dot] کاملاً کاری ندارد). برای جستجوی شماره ردیابی DE-SAM32013 ، در صفحه بالا روی ذره بین قرار بگیرید ، احتمالاً صفحه زیر را خواهید یافت:

 صفحه جعلی DHL false 2

غلط است که پرداخت 2 یورو در حال انجام است ، و بسته فقط با شماره "پردازش" می شود. آنچه پردازش به معنای رمز و راز است – می تواند به معنای "خرد" ، "نابود" ، "باز" ​​یا "منتقل شده" باشد – چیزی که DHL هرگز نمی گوید. علاوه بر این ، هزینه ها در زمان تحویل – نه در مسیر حمل و نقل – جمع آوری می شود. بنیامین ادامه نوشتن در مورد این واقعه را ادامه می دهد:

سپس دوباره اینجا و آنجا کلیک کنید و می توانید تمام اطلاعات شخصی خود را برای پرداخت مبلغ 2 "یورویی" ساختگی واریز کنید.

جعبه متن کوچک در زیر توضیح می دهد که چگونه می توانید برای عضویت در آن ثبت نام کنید که پس از 5 روز دوره آزمایشی برای سرگرمی با پرداخت 71 یورو برای … یک سؤال خوب ، روز؟ یک هفته؟ ماه؟

در زیر تصویری از صفحه "صفحه پرداخت" با جزئیات وجود دارد. در آنجا می توانید کادر تأیید اشتراک را ببینید.

 صفحه تقلب دروغین DHL 3

که اکنون 2 یورو پرداخت می کند به طور خودکار مشترک (بی ارزش) می شود ، مگر اینکه در مدت 5 روز استعفا دهد. در این مرحله ، من مطمئن نیستم که دوره آزمایشی 5 روزه که بعد از آن اشتراک شروع می شود ، واقعاً قابل اجرا است. زیرا مدت انصراف قراردادهای آنلاین 14 روز است. با این حال ، من فرض می کنم که تأمین کننده تنها پس از 14 روز ، یعنی پس از این دوره برداشت ، مطالبات را جمع آوری می کند. کلاسیک Abofalle برای فروشگاه های آنلاین.

با تشکر از سیاستمداران ، به ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در CDU در بوندستاگ نشسته اند ، که سال ها است مانع از اجرای مفاد شده اند که فقط برای تصویب توافق نامه هایی را امضا می کنند. سپس این تله های اشتراک آنلاین بی اساس خواهند بود.

شورای بنیامین: هرکسی که چنین متنی را دریافت کند ، فقط را حذف کنید! و به کسانی که همه چیز [im Formular zur Zahlung der geforderten Summe] را تمام کرده اند ، سریعاً ترک کنید! در این مرحله ، از بنیامین برای مرجع و مستندات پرونده تشکر می کنم.

PS: قبل از این کلاهبرداری ، شبکه در mimikama.at شرح داده شده است ، جایی که قیمت اشتراک آن 71 یورو در ماه (دقیق تر 28 روز) است. شما آموزش های بی فایده و غیره را از زبان تهیه کننده و غیره به زبان انگلیسی دریافت می کنید. همچنین یک هشدار در paket.da وجود دارد.

vpn

أخبار عاجلة