أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

دفتر خانه با کرونا: ایمیل کارآیی را فراهم می کند

دفتر خانه با کرونا: ایمیل کارآیی را فراهم می کند

به دلیل همه گیر بودن تاج ، بسیاری از کارمندان در حال حاضر در شرکت بلکه در خانه کار نمی کنند. در مقاله ما "ویروس کرونا: این ویروس چه ارتباطی با امنیت IT دارد؟" ما قبلاً دستورالعمل های ایمنی عمومی را ارائه داده ایم. در پست امروز به شما نشان می دهیم که چگونه ایمیل دوباره محبوبیت پیدا می کند و از چه گزینه هایی می توانید برای امنیت آن استفاده کنید.

ایمیل به عنوان اولین انتخاب ارتباطات

خدمات مسنجر مانند WhatsApp Business ، Skype یا Slack برای جایگزین کردن ایمیل به عنوان وسیله ارتباطی باز شده اند – در بسیاری از شرکت ها قبلاً ترجیح داده می شوند. اگرچه ، در شرایط استثنایی ، مانند وضعیت فعلی ، محل کار دیگر نمی تواند در شرکت باشد ، اما در خانه است: دفاتر منازل توسط همه احزاب در طول همه گیری تاج توصیه می شود.

این امر هم برای امنیت و هم در ارتباطات الزامات جدیدی ایجاد می کند. بسته به محل کارمندان ، کاهش های مختلف می تواند باعث ایجاد مشکلات اتصال به اینترنت ، ایجاد راه حل های ترمینال یا دسک تاپ های مشترک به طور نامتعادل شود. حتی انتقال پرونده ها از طریق VPN ممکن است در اینجا و آنجا غیرممکن شود. چه کاری انجام دهیم

مطمئنا: از آدرس ایمیل استفاده کنید. با این وجود ، مشکلی پیش آمده است: هر ایمیلی که فرستنده را بدون رمزگذاری یا بدون رمزگذاری دریافت کند می تواند توسط اشخاص ثالث غیر مجاز رهگیری ، دستکاری یا خوانده شود. اینجاست که رمزگذاری S / MIME ظاهر می شود.

رمزگذاری ایمیل مورد غفلت قرار گرفته است

طبق نظرسنجی توسط Statista ، تنها 19٪ از پاسخ دهندگان پیام های ایمیل خود را رمزگذاری می كنند. با این حال ، بسیاری از کارآفرینان از این امر آگاه نیستند که ایمیل ها به خودی خود وسیله ای مطمئن برای برقراری ارتباط نیستند. در نهایت ، می توانید یک ایمیل معمولی را با کارت پستال مقایسه کنید – هر کسی می تواند آن را بخواند ، و حتی در صورت لزوم آن را اضافه یا حذف کند. اگر این کارت پستال را در یک پاکت نامه ارسال کنید ، می توانید آن را با رمزگذاری پیام های ایمیل مقایسه کنید. اطلاعاتی که شما ارسال می کنید اکنون برای دیگران بی خطر است. اما اگر کسی هنوز بتواند "پاکت دیجیتال" را برای دستکاری در محتوا باز کند ، چه می شود؟ یک راه حل نیز وجود دارد: امضای نامه الکترونیکی! امضای دیجیتالی را می توان با یک تمبر قدیمی خوب مقایسه کرد. اگر "پاکت دیجیتال" شما باز شود و محتویات تغییر یابد ، مهر و موم شکسته می شود.

S / MIME در دفتر خانه

گواهینامه های S / MIME به لطف کلید عمومی و خصوصی ، امضای و رمزگذاری پیام را برای فرستنده قابل اعتماد فراهم می کنند. این باعث اثبات هویت و تغییر ناپذیری می شود. فرستنده ایمیل ایمیل و پیوست های آن را با یک کلید عمومی رمزگذاری می کند. گیرنده – و فقط گیرنده واقعی – از کلید خصوصی خود برای دوباره خواندن ایمیل استفاده می کند.

همه اینها بدون تلاش زیاد صورت می گیرد. بسیاری از ارائه دهندگان گواهینامه S / MIME وجود دارد. در نمونه کارها S / MIME ، ما فقط به تأمین کنندگان شناخته شده تکیه می کنیم که به عنوان معتبر طبقه بندی شده اند.

شرکت هایی که نیاز به مدیریت چندین حساب پست الکترونیکی دارند ممکن است به اصطلاح PKI مدیریت شده فکر کنند: از طریق فرآیندهای اتوماسیون ، زمان پردازش نیز کاهش می یابد ، و هنگام خرید گواهینامه های S / MIME ، می توانید از مزایای قیمت انتظار داشته باشید.

آیا در مورد استفاده از ایمیل در خانه یا گواهی نامه های ایمیل ، استفاده از آنها و PKI مدیریت سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید – کارشناسان ما از مشاوره شما (همچنین به زبان انگلیسی یا لهستانی) خوشحال خواهند شد!

vpn

أخبار عاجلة