أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

رمزگذاری در فیس بوک باید بهینه شود – وبلاگ PSW GROUP

رمزگذاری در فیس بوک باید بهینه شود – وبلاگ PSW GROUP

"آینده خصوصی است": این توسط مارك زوكربرگ ، رئیس فیس بوك ، در یك كنفرانس توسعه دهندگان F8 در سن ژوزه ، كالیفرنیا در آوریل سال 2019 اعلام شد. حریم خصوصی باید در مرکز توجه اینترنت باشد ، خصوصاً به دلیل رسوائی های امنیتی مختلف. داده هایی که فیس بوک در آن درگیر بود. در آن زمان ، بنیانگذار فیسبوک قول داده است که رمزگذاری و رمزگذاری همه سرویس های فیس بوک را بهینه کند.

با تشکر از رمزگذاری فیس بوک ، از حفاظت از داده ها بیشتر؟

سرویس پیام رسان فیس بوک WhatsApp از مدت ها پیش رمزنگاری به پایان رسیده است. با این حال ، فیس بوک همچنین اعلام کرده است که ویژگی پیام رسانی اینستاگرام و فیس بوک مسنجر را به یک پلت فرم فنی مشترک با رمزگذاری نهایی به پایان می دهد. اگرچه رمزگذاری WhatsApp بصورت پیش فرض کار می کند ، برای چت های محرمانه باید آن را در Facebook Messenger فعال کنید.

اساساً ، تمام خدمات فیس بوک قادر به رمزگذاری جامع هستند. با این حال ، برای پیام رسان فیس بوک ، هنوز هم لازم است صریحاً یک عملکرد کمی پنهان را فعال کنید. علاوه بر این ، فقط می تواند برای گفتگو با افراد مورد استفاده قرار گیرد ، نه برای چت های گروهی و غیره.

رمزگذاری سیگنال باعث ایجاد ارتباط ایمن می شود

از آنجا که واتس اپ به چت های رمزگذاری شده تبدیل شده است ، مسنجر از رمزگذاری سیگنال رقابتی استفاده کرده است ، سایر خدمات نیز باید با استفاده از پروتکل رمزگذاری شوند. سیگنال قرار دارند.

این رمزگذاری مبتنی بر یک روش کلید عمومی است: یک کلید خصوصی و عمومی لازم است. کلید خصوصی برای رمزگذاری پیام ها فقط به صورت محلی در دستگاه ذخیره می شود. کلیدهای عمومی مورد استفاده برای رمزگشایی به سرور مرکزی WhatsApp

ارسال می شوند تا از سطح بالایی از امنیت ، کلیدها به طور مداوم در حال تغییر هستند. پروتکل به اصطلاح "امنیت انتقال" (راز انتقال ایده آل با اصطلاح "کلیدهای جلسه") ارائه می دهد. این امر امنیت کلید را تا حد زیادی افزایش می دهد: حتی اگر کلید خصوصی کاربر مشخص باشد ، ترافیک داده ها دیگر نمی تواند به صورت گذشته نگر رمزگشایی شود.

این نقطه ضعف است: هر پیام ارسال شده توسط بیش از یک میلیارد کاربر توسط سرور شرکت مستقر در ایالات متحده اجرا می شود. به طور کلی ، فیس بوک به ابرداده اشاره می کند: افرادی را که با آنها و چه زمانی ارتباط برقرار می کنند ، ضبط و ذخیره می کند.

مقامات نگرانی های جدی دارند

مقامات در بسیاری از کشورها نگرانی هایی در مورد رمزگذاری به طور کلی و رمزگذاری به ویژه در فیس بوک دارند: شما می توانید امنیت عمومی را در معرض خطر بدانید اگر فیس بوک چت های رمزگذاری شده را استاندارد کند. توجیهی که توسط مقامات امنیتی ارائه شده است: رمزگذاری پیشگیری از خطر و تحقیقات جرم را پیچیده می کند. به عنوان مثال ، محتوای پورنوگرافی کودکان کشف نشد.

به همین دلیل است که اجرای قانون به ویژه می خواهد به دسترسی به محتوای پیام ادامه دهد – برای مثال ، با استفاده از یک درب پشتی رمزگذاری شده. مدیر فیس بوک جی سالیوان دیدگاه خود را در مورد این واقعیت خلاصه می کند که از نظر فنی هیچ راه حلی برای دسترسی به محتوای اطلاعاتی که مستعد سوءاستفاده نیست ، وجود ندارد.

اجرای قانون سخت تر می شود.

سالیوان معتقد است که ترس دادستان توجیه شده است. مسنجر فاقد رمزگذاری فیس بوک اکنون شواهد بیشتری از واتس اپ ارائه می دهد. اقداماتی که معمولاً برای ذخیره مواد جنایی از قبیل سیستم PhotoDNA بکار می روند ، با ارتباط رمزگذاری شده پایان به پایان می رسند.

سالیوان توضیح داد که یک راه حل برای این وضعیت دشوار ارسال پیام های مشکوک توسط کاربران فیس بوک می تواند گزارش دهد. از این گذشته ، گیرندگان پیامهایی که قبلاً دریافت شده و رمزگشایی شده اند بصورت محلی دارای حقوق هستند. شما می توانید این پیام را در فیس بوک گزارش دهید تا شرکت بتواند آنرا با متن ساده تحلیل و ارزیابی کند.

فیس بوک و وب سایت های مشابه پایگاه داده برای مبارزه با جرم و جنایت را حفظ می کنند. محتوای غیرقانونی مانند مستهجن کودک وجود دارد. هدف جلوگیری از انتشار چنین محتوای غیرقانونی است. یک نوع اثر انگشت برای هر تصویر ایجاد می شود. میانبر حاصل با تصاویر تازه آپلود شده مقایسه می شود.

روشهای مختلفی برای استفاده از این نوع روشها برای رمزگذاری کامل وجود دارد. به این روش ، کاربران می توانند قبل از رمزگذاری محتوا برای انتقال ، محتوا را از طریق برنامه های ذخیره شده در دستگاه مقایسه کنند.

مقامات خواستار پشت پرده هستند

بسیاری از سیاستمداران ، به ویژه وزیر امور خارجه فدرال هورست سیوفر ، از داشتن اختیارات مناسب برای ارگان هایی مانند پیوستن به دفتر فدرال حمایت از قانون اساسی ، خودداری نمی کنند. به گفته سیهوفر ، دفتر فدرال حفاظت از قانون اساسی حق دارد علاوه بر جستجوهای آنلاین که در آینده امکان پذیر است ، خدمات پیک رمزگذاری شده را نیز کنترل کند.

در نامه ای ، مقامات ایالات متحده ، بریتانیا و استرالیا از فیسبوك خواستند كه درب پشتی را برای آژانس های اجرای قانون باز كند و شامل رمزگذاری شبکه آنلاین باشد. یک سازمان دولتی می گوید رمزگذاری به مجرمان اجازه می دهد تا از اجرای قانون جلوگیری کنند زیرا شواهد مربوطه پنهان شده است.

فیس بوک درب پشت را دفع می کند

فیس بوک در مورد درخواست های اجرای قانون موضع روشنی دارد: مردم می خواهند با مقامات همکاری کنند. با این حال ، سخنگوی آلمانی برای این گروه توضیح داد: "ما تلاش های دولت برای نصب درب پشت را به شدت رد می کنیم. زیرا این امر حریم خصوصی و امنیت مردم در سراسر جهان را تهدید می کند. "

مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک ، همچنین گفت:" ما با تلاش های دولت برای نصب درب پشت مخالف هستیم زیرا این امر بر حریم خصوصی و امنیت مردم تأثیر می گذارد. آنها همه جا را تضعیف می کنند. "

ظاهرا ایالات متحده و انگلیس قصد دارند توافق نامه را امضا كنند. گفته می شود شرکت های مستقر در ایالات متحده ، از جمله فیس بوک ، از جمله واتس اپ ، باید با مقامات انگلیس همکاری کنند. این قرارداد ممکن است در آینده نزدیک امضا شود. با این حال ، افشای اطلاعات فقط باید در موارد جدی ، مانند تروریسم یا استثمار جنسی از کودکان اتفاق بیفتد.

پیاده سازی رمزگذاری مدتی به طول می انجامد

قبل از اینکه فیس بوک در مورد مسیر نهایی تصمیم بگیرد ، این گروه دوست دارند این مشکل را با سازمان های دولتی در میان بگذارند ، اما افسران حفاظت از داده و کارشناسان امنیتی نیز صحبت می کنند. سلیوان ، مدیر فیسبوک توضیح داد که موانع فنی هنگام رمزگذاری گپ های صوتی ، ویدئویی و گروهی برطرف می شود. با این حال ، وی خاطرنشان می کند که تبادل با کارشناسان ممکن است سالها طول بکشد. بنابراین احتمالاً بهینه سازی رمزگذاری کلیه خدمات فیس بوک نیز کند خواهد شد.

در حال حاضر ، به نظر می رسد فیس بوک حریم شخصی کاربران خود را به اندازه کافی ایمن می داند: ارین اگان ، رئیس حفاظت از داده های فیس بوک ، کلیه موارد مربوط به محافظت از داده ها در CES را رد کرده است: "من فکر می کنم که امروز از حریم شخصی مردم در فیس بوک محافظت می شود" – تأکید کرد Egan .

چگونه این مقاله را دوست دارید؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

vpn

أخبار عاجلة