أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

مرورگر فعال Google K Kuketz IT Security Blog

مرورگر فعال Google K Kuketz IT Security Blog

از نسخه 1.1045 ، مشتری ایمیل Android FairEmail مرور Google را فعال کرده است. به نظر من ، این مناسب مشتری نیست که به حریم شخصی توجه کند. بنابراین از مارسل پرسیدم که چرا این ویژگی یکپارچه است و چرا کاربر باید خودداری کند. پاسخ او:

سلام مایک ،

برای من ، این یک معضل است: از یک طرف ، مرور ایمن در Google باعث افزایش حریم خصوصی و امنیت می شود و از طرف دیگر داده ها را به Google ارسال می کنید.

به نظر شما چه چیزی سودمندتر خواهد بود؟

مرور ایمن Google را می توان در تنظیمات حریم خصوصی خاموش کرد. به یاد داشته باشید که همیشه قبل از آن روشن بود زیرا نسخه پیش فرض Android است.

با احترام ، مارسل

در پاسخ ، از من پرسیدم چگونه جستجوی Google Safebr باعث حفظ حریم خصوصی می شود. پاسخ:

سلام مایک ،

هشدار هنگام باز کردن لینک های خطرناک در پیام ها ، به عنوان مثال پیوند به صفحات فیشینگ یا صفحات حاوی بدافزار.

سؤال این است که آیا تبادل این داده برای داده های ارسال شده به Google بهترین گزینه است.

لطفا توجه داشته باشید که خاموش شدن پیش فرض همچنین به این معنی است که افرادی که از نسخه های اندرویدی قبل از Android 8 استفاده می کنند ، نمی توانند آن را دوباره روشن کنند ، زیرا روشن / خاموش کردن نرم افزار فقط در Android 8. پشتیبانی می شود.

با احترام ، مارسل

پس چه باید کرد کاربر 0815 به سختی در تنظیمات -> محافظت از اطلاعات گم می شود و مرور ایمن Google را در آنجا فعال یا غیرفعال می کند. پس آیا کنار گذاشتن بهترین گزینه؟ من در حال حاضر یک نظر تقسیم شده دارم. نظر شما چیست

وبلاگ خود را با یک کار ثابت پشتیبانی کنید! شرکت کنید

vpn

أخبار عاجلة