أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

وداع با خبرنامه وبلاگ امنیت فناوری اطلاعات کوکتز

وداع با خبرنامه وبلاگ امنیت فناوری اطلاعات کوکتز

در حال حاضر ، بیش از 7300 نفر در خبرنامه ثبت شده اند – و با این حال من دیگر در آینده خبرنامه یا اطلاعیه هایی راجع به ارسال های جدید (از طریق پست الکترونیکی) ارائه نخواهم داد.

من می خواهم به طور خلاصه تصمیم خود را توجیه کنم: تحویل من از افزونه خبرنامه MailPoet وردپرس استفاده می کنم. با تغییر نسخه 3.x ، این افزونه در مشتری بالغ می شود ، به اصطلاح. بارها و بارها با خطاها می جنگم ، باید گزینه های ردیابی را غیرفعال کنم و حتی آنها را کاملاً از منبع منبع حذف کنم تا استفاده هنوز توجیه شود. در نسخه فعلی 3.43.1 ، اشکالات بیشتری اضافه شده است که در نهایت تصمیم من برای حذف پلاگین را تأیید کردم. فعلاً ، من یک خبرنامه جایگزین یا دیگر ارائه نمی دهم زیرا ارزیابی کوتاه انجام نشد.

اگر می خواهید از مطالب وبلاگ فعلی یا جدید مطلع شوید گزینه های زیر در دسترس هستند:

RSS-Feed

با استفاده از RSS Reader می توانید به راحتی پست های وبلاگ و میکروبلاگ را دنبال کنید. گزینه های زیر موجود است:

رسانه های اجتماعی
همیشه توسط Mastodon به روز. حساب Mastodon ندارید؟ سپس می توانید به سادگی حساب را از طریق RSS پیگیری کنید: فید RSS برای Mastodon

همچنین ، می توانید اکانت Mastodon خود را از طریق یک شبکه اجتماعی دیگر (به عنوان مثال Hubzilla ، Friendica و غیره) با Fediverse ردیابی کنید ، اگر پروتکل OStatus یا ActivityPub پشتیبانی می شود:

  @ kuketzblog @ social.tchncs.de 
شما می توانید فعالانه از وبلاگ پشتیبانی کنید! شرکت کنید

vpn

أخبار عاجلة