أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

ویندوز 7: پسوند پشتیبانی ESU ، قیمت و منبع برای SME ها قابل سفارش است IT متولد می شود

ویندوز 7: پسوند پشتیبانی ESU ، قیمت و منبع برای SME ها قابل سفارش است IT متولد می شود

  win7 تحویل دشواری بود – در عرض سه هفته حوصله دریافت اطلاعات دقیق ، به خصوص قیمت پسوند پشتیبانی ویندوز 7 را داشتم .درنهایت می توانم قیمت و منبع خاص عرضه را برای مجوزهای امنیتی جدید (ESU) ارائه دهم. شرکتهای کوچک و متوسط ​​در آلمان. این اجازه می دهد تا شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) دستور پشتیبانی از ویندوز 7. را صادر کنند.

برنامه ESU چیست

از 14 ژانویه سال 2020 ، پشتیبانی از ویندوز 7 SP1 پایان می یابد و سیستم عامل نمی شود. دیگر هیچ گونه به روزرسانی امنیتی دریافت نمی شود ، استثنائات تنها سیستم هایی هستند که پشتیبانی از طریق برنامه امنیت امنیتی پیشرفته (ESU) خریداری شده است.

این برنامه قبلاً در سال 2018 اعلام شده بود – من حمایت خود را تا ژانویه 2023 گسترش دادم. در پست های مختلف وبلاگ ، مانند ویندوز 7 پشتیبانی گزارش شده از شرکت های گزارش شده (همچنین به لینک های موجود در انتهای مقاله مراجعه کنید). در پست وبلاگ ویندوز 7: به روزرسانی های امنیتی گسترده ، که می توانید از آوریل 2019 رزرو کنید ، من همچنین مطلع کردم که مشتریان شرکت های بزرگ با توافقنامه مجوز Volume و ضمانت نرم افزار (توافق نامه خدمات) می توانند گزینه ESU را برای سال 2020 در مرکز مجوز Volume از 1 ذخیره کنند. آوریل 2019. همچنین برای مشتریان بزرگ که موافقت نامه Enterprise و اشتراک Enterprise توافق نامه برای ویندوز 10 Enterprise E5 ، Microsoft 365 E5 یا Microsoft 365 E5 را دارند ، یک پیشنهاد رایگان برای مشتریان بزرگ (همچنین مشاهده ویندوز 7: برنامه افزودنی رایگان و استفاده از پشتیبانی فنی) وجود دارد.

سام ، مشتركان انبوه ، يعني كاربران منفرد ، آزادكاران يا شركت هاي كوچك و شركت هاي متوسط ​​و شركت هاي مياني با پيشنهادات فوق به دنبال لوله هستند. در اکتبر سال 2019 ، مایکروسافت قدم بعدی را برداشت و برنامه Extended Security Update (ESU) را برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​(شرکتهای کوچک و متوسط) اعلام کرد که معمولاً مجوز حجم و قرارداد نگهداری نرم افزار ندارند. همه چیز قرار بود از اول دسامبر 2019 شروع شود – سپس مایکروسافت متوجه شد که یکشنبه است و همه چیز را به 2 دسامبر منتقل کرد. بنابراین همه چیز paletti است؟

آیا وعده های همه جانبه دارید؟

جمله ای وجود دارد "سگ را به شکار ببرید". در اواسط نوامبر 2019 سعی کردم اطلاعات دقیقی درباره وبلاگ و مقاله های خود در وب سایت heise پیدا کنم. میخواستم بدونم مجوز ESU برای رایانه های جداگانه ویندوز 7 چقدر هزینه دارد و از کجا می توان سفارش داد. سام ، من بدبختانه در این زمینه شکست خوردم و نتوانستم جزئیات دقیقی را در مقاله شروع برنامه Windows 7 Extended Security Update (ESU)

  • مایکروسافت آلمان ، که من از طریق دفتر مطبوعات پرسیدم ، ارائه کنم ، با مهربانی به من اطلاع داد که ارائه دهنده راه حل ابر. (CSP) به عنوان شریک مایکروسافت این پردازش را بر عهده می گیرد. من می خواهم در مورد قیمت ها در آنجا بپرسم.
  • سپس من درباره تعداد معینی از ارائه دهندگان راه حل ابر (CSP) به طور مستقیم یا از طریق پورتال شریک مایکروسافت CSP در مورد قیمت ها و گزینه های خرید پرسیدم. نتیجه: اصلاً ، فقط این شرکت مستقیماً با

تماس گرفت. خوب ، در نوامبر 2019. هیچ لیست قیمتی در دسترس نبود – اما آیا 2 دسامبر ، هنگامی که فروش شروع می شود ، آیا تغییر می کند؟ این شرکت به تنهایی قادر به اعلام قیمت های خاص تا جمعه گذشته نیست – زیرا مایکروسافت آلمان به سادگی ارائه نکرد. همكاران وودی لئونارد (askwoody.com) كه با آنها در ارتباط هستم نیز در آمریكا چندان موفق نبوده اند. منابع مختلفی نیز به من هشدار دادند كه موافقت نامه های محرمانه بودن مانع از افزایش قیمت شرکای من (در صورت مشخص بودن) می شوند. فقط مری فولی یک بار در اوایل سال 2019 از نشت بازاریابی از مایکروسافت منتشر کرده بود (به این پست مراجعه کنید). در آنجا می توانید 50 دلار برای مجوز Windows 7 Professional ESU 2020 بخوانید. به عنوان قیمت اولیه. با این حال ، این اطلاعات هرگز به طور رسمی تأیید نشده است.

باز: گزینه قیمت و خرید

طی سه هفته گذشته به شریک زندگی CSP Software Express رسیدم که به درخواست اولیه من پاسخ داد و تکرار قیمت ها و به طور ویژه پرسید. مایکروسافت خود مدت هاست که قیمت ها و اطلاعات دقیق در مورد پردازش را به حالت تعلیق درآورده است.

از اواسط هفته چیزی تغییر کرده است. بر اساس داستان قبلی ارائه شده در بالا ، سپس در نرم افزار اکسپرس پیشنهاد کردم بلافاصله وب سایتی راه اندازی کنید که علاوه بر قیمت ، می توانید در مورد برنامه ویندوز 7 ESU و گزینه های سفارش نیز اطلاعاتی پیدا کنید. می توان گفت که این "فرصتی برای متوقف کردن" به عنوان پیشنهادی برای مشتریان از بخش SME است. مردم آن را عملی کردند و در اواخر جمعه بعد از ظهر / عصر من چراغ سبز گرفتم تا به این پیشنهاد توجه کنم.

  صفحه پیشنهاد نرم افزار اکسپرس برای خرید برنامه تمدید امنیت به روز شده (ESU)

صفحه ارائه شامل اطلاعات ، قیمت ها و امکان سفارش برای شرکت های بخش SME است.

  • مجوز ویندوز 7 ESU برای سال 2020 هزینه 61.53 یورو خالص برای ویندوز 7 حرفه ای و تصدی است. برای مالیات بر ارزش افزوده ، این 73.22 یورو ناخالص در آلمان است.
  • از طریق تلفن ، نرم افزار اکسپرس روز جمعه به من اطمینان داد که مجوزها را می توان در سراسر آلمان سفارش داد.

کارمندان نرم افزار اکسپرس نیز مشاوره تلفنی ارائه می دهند. در صورت نیاز ، پشتیبانی از راه دور نصب برای مجوزهای ESU حتی می تواند با قیمت پایین رزرو شود. من فکر می کنم این یک موضوع کاملاً گرد است و مطمئناً برای برخی از آزادکاران و صاحبان مشاغل کوچک که چندان مناسب نیستند بسیار مفید است.

توجه: من هیچ گونه ارتباط تجاری با نرم افزار اکسپرس ندارم و هیچگونه سفارش سود نیز ندارم. اما در پایان روز ، این تنها تأمین کننده ای بود که من از آن خواستم ، تمام تلاش خود را کرد و در نهایت یک پیشنهاد خاص ارائه داد. اما پردازش بین شما و این ارائه دهنده است – بنابراین من مسئولیت سوالات ، شکایات و شکایات را بر عهده ندارم.

مقالات مرتبط:
ویندوز 7 اعلان خاتمه پشتیبانی را نشان می دهد
ویندوز 7: بروزرسانی بروزرسانی KB4493132 موجود
Windows 7 Pro: بروزرسانی KB4524752 نشان می دهد که پایان پشتیبانی

ویندوز 7 پشتیبانی بیشتری را تا ژانویه 2023 دریافت می کند
ویندوز 7: به روزرسانی های امنیتی گسترده که از ماه آوریل سال 2019 قابل رزرو هستند.
مایکروسافت ویندوز 7 پشتیبانی گسترده از SME را
ویندوز 7: قیمت های به روزرسانی های امنیتی گسترده تا سال 2023 تمدید می کند.
Windows 7: افزونه های بروزرسانی Office 365 ProPlus تا سال 2023
مورد نیاز برای Windows 7 به روزرسانی های امنیتی گسترده (7 ESU)
شروع برنامه Windows 7 Extended Security Update (ESU)

vpn

أخبار عاجلة