أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

پیکربندی به روزرسانی های MS Office 365 ProPlus برای کار از راه دور Borns IT

پیکربندی به روزرسانی های MS Office 365 ProPlus برای کار از راه دور Borns IT

[English] چگونه مدیران شرکت می توانند اطمینان حاصل کنند که Microsoft Office 365 ProPlus برای کار از راه دور پیکربندی شده است؟

با توجه به وضعیت پویا با COVID-19 ، بسیاری از متخصصان فناوری اطلاعات باید راه هایی را در نظر بگیرند که از جمله Office 365 Client می توان پیکربندی کرد تا مستقیماً از Microsoft CDN (شبکه تحویل محتوا) به روز شود. اکثر مشتری ها با استفاده از Configuration Manager (ConfigMgr) به روزرسانی ها را مدیریت می کنند ، که عمدتا توسط سرپرستان سایت انجام می شود.

در زمان کار در خانه ، سرپرستان از سرورهای شرکت دسترسی VPNs و مدیر پیکربندی (ConfigMgr) در شبکه برای حفظ مدیریت استفاده می کنند. توییت فوق حاوی پیوندی به مقاله مایکروسافت است که این سناریو و پیکربندی VPN را بهینه می کند. این می تواند برای یک یا مدیر دیگر مفید باشد.

این مطلب در دفتر ، امنیت ، نرم افزار گزارش شده و به عنوان Office 2019 علامت گذاری شده است. یک لینک مستقیم به نشانک های خود اضافه کنید.

vpn

أخبار عاجلة