أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

گردآورندگان داده مانند Google و Facebook را مسدود کنید و از اسکریپت استفاده کنید Blog Kuketz IT Security Blog

گردآورندگان داده مانند Google و Facebook را مسدود کنید و از اسکریپت استفاده کنید Blog Kuketz IT Security Blog

قبلاً در سال 2017 اسکریپتی را ارائه کردم که می تواند برای جلوگیری از جمع آوری داده ها مانند Google و شرکت استفاده شود. من می خواهم به طور خلاصه ایده اسکریپت ASN را تشریح کنم:

هدف این اسکریپت تولید خودکار قوانین مسدود کردن مبتنی بر IP برای شرکت هایی است که شما نمی خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید. سؤال این است: چگونه می توان لیست کاملی از [بلوکهای آدرس IP] متعلق به یک شرکت مانند Google یا Facebook را دریافت کرد. معمولاً ISP ها بلکه شرکتهای بزرگ چندملیتی ASN های مخصوص به خود را دارند. چنین سیستم خودمختاری (AS) مجموعه ای از شبکه های IP را که به یکدیگر متصل هستند ، پنهان می کند ، به عنوان مثال از طریق یک پروتکل مسیریابی داخلی (IGP). شرکت های بین المللی مانند گوگل یا فیس بوک ASN های خاص خود را دارند که در آن همه شبکه های IP مرتبط با بهترین ثبت نام قرار دارند.

این اسکریپت به طور خودکار تمام بلوک های آدرس IP را که متعلق به Google یا Facebook است بر اساس اطلاعات ASN بدست می آورد و از آنها برای ایجاد قوانین فایروال REJECT استفاده می کند. دستگاه شما قادر به ارسال اطلاعات به شرکتهای منتخب نخواهد بود.

این قوانین REJECTION را می توان برای iptables ، IPFire یا Android AFWall + فایروال ها ایجاد کرد ، مشروط بر اینکه از دستگاه روت شده استفاده کنید. با شروع از نسخه 0.7.7 از اسکریپت ASN ، اکنون اجرای مستقیماً بر روی دستگاه امکان پذیر است و باعث می شود که از طریق رایانه منسوخ شود. تا این لحظه ، رایانه ملزم به تولید قوانین REJECT بود ، که سپس به AFWall + منتقل شدند.

مالوی اطلاعات دقیقی در مورد اسکریپت ویکی ASN در مورد نحوه اجرای اسکریپت ASN به طور مستقیم در Android و ادغام آن با AFWall + شرح داده شده در بخش 3 "ASN IPFire و Android Script" دارد. در عمل خوب کار می کند

وبلاگ Kuketz توسط کمک های مالی تأمین می شود! شرکت کنید

vpn

أخبار عاجلة