أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

10 برنامه اینترنتی نامحدود برتر برای خانه 2019

10 برنامه اینترنتی نامحدود برتر برای خانه 2019

مقدمه اشتراك نامحدود اينترنتي همه چيزي است كه مي خواهيم. شما نمی خواهید با یک دوست صحبت کنید و فقط به دلیل نداشتن اطلاعات کافی قطع می شوید. یک برنامه نامحدود همیشه از زمان محافظت شما محافظت می کند ، بنابراین باید یک طرح دیگر خریداری کنید.

نقشه های داده زیادی وجود دارد كه ادعا می كنند برنامه های نامحدودی ارائه می دهند اما دارای بسیاری از مشکلات هستند. از آنجا که احتمالاً سرعت بسیار کمی دارید ، به این معنی که فقط از بسته های بسیار کمی استفاده خواهید کرد. دیگران سریع خواهند بود ، اما هنگامی که مقدار مشخصی از داده ها خالی شد ، سرعت کاهش می یابد. همچنین یک اشتراک رایگان اینترنتی نامحدود وجود دارد. آیا می دانید چگونه بدون پرداخت هزینه ، به اینترنت رایگان در خانه دسترسی پیدا کنید؟ فقط نگاهی بیندازید

با این حال ، این راهنما قصد دارد تا برنامه اینترنت ایده آل برای خانه شما تهیه کند که عوارض و سرعت کمتری نداشته باشد. شما از تمام وقت تا زمان تمدید برنامه لذت خواهید برد. همچنین می توانید یک اشتراک اینترنتی ارزان را تهیه کنید که می توانید برای تعداد نامحدودی از بسته ها خریداری کنید.

اشتراک اینترنت نامحدود برای خانه

  اشتراک اینترنت نامحدود برای خانه

1. 50 دلار برای اشتراک اینترنت نامحدود MetroPCS

MetroPCS یکی از بهترین و برنامه های نامحدود در بازار را به مشتریان خود می دهد. اگر به دنبال سکویی برای سرفه کردن هرچه بیشتر و همچنین جمع آوری داده ها در ظرفیت مورد نظر هستید ، MetroPCS حامل مناسب است.

شرکت مخابراتی در شبکه قدرتمند T-Mobile فعالیت می کند ، اگرچه گاهی اوقات مناطق روستایی ناهموار انجام می دهند. اما قیمت این طرح فقط 50 دلار است و کلیه هزینه ها و مالیات ها را شامل می شود. مشتریان قادر به پخش ویدئویی با کیفیت بالا هستند که هر نوع داده را بدون محدودیت مصرف می کند.

همچنین می توانید برای طولانی ترین مدت پیامک بنویسید و با دوستان و نزدیکان تماس بگیرید. این برنامه حتی برای راحتی شما به روز شده است ، جایی که 5 گیگابایت داده های پر سرعت در اینترنت وجود دارد. با این حال ، این طرح هنوز هم بسیار رقابتی است ، حتی اگر ممکن است سرعت کمی کند شود. این به دلیل احتقان است ، که بعضی اوقات باعث می شود کاربران محدودیت سرعت دانلود کمتری را تجربه کنند.

2. برنامه اینترنت نامحدود قابل مشاهده

برنامه نامحدود Boost Mobile حاملانی بود که این مکان را حفظ می کردند زیرا دارای داده های کانونی اضافی بود که همان قیمت MetroPCS را در همان قیمت می رفت. با این حال ، به نظر می رسد که یک برنامه انتقال داده از یک اپراتور معروف به Visible یک گزینه مقرون به صرفه تر برای مشتریان با بودجه

Visible با استفاده از برنامه ای هدفمند در اختیار کاربران قرار می دهد که مبتنی بر تعداد نامحدود تماس ، پیام کوتاه و داده های موجود در شبکه LTE برای Verizon باشد. برنامه آنها تنها 40 دلار هزینه دارد که برای بسیاری از افراد بسیار مقرون به صرفه است. قیمت شگفت انگیز شامل کلیه هزینه ها ، مالیات ها و هرگونه هزینه دیگری است که ممکن است مورد نیاز باشد. صورتحسابهایی که پرداخت می کنید هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

نکته خوب در مورد این حامل این است که هیچ نکته ای در کاهش سرعت داده وجود ندارد. این تضمین می کند که سرعت در هر زمان ثابت نگه داشته می شود. اصولاً این بدان معنی است که مشتریان با سرعتی 5 مگابیت در ثانیه کار می کنند ، که خیلی سریع نیست ، اما برای کاربران تلفن همراه قابل اعتماد است.

اپراتور به کاربران امکان می دهد ویدئو را پخش کنند و همچنین تعداد نامحدودی از نقاط دسترسی به تلفن همراه را فراهم می کند. قابل مشاهده ، سرعت استفاده از بارگیری یا بارگیری را هنگام استفاده از سرویس هایی مانند پخش موسیقی یا بازی های آنلاین محدود نمی کند ، بلکه فقط 5 مگابیت در ثانیه را محدود می کند .هر کاری که آنلاین انجام می دهید حداکثر سرعت تنها 5 مگابایت در ثانیه خواهد بود. [19659010] 3. 70 دلار برای اشتراک اینترنتی T-Mobile One

به نظر نمی رسید که این بهترین برنامه بهترین برنامه تلقی شود ، اما در اینجا است. معلوم شد که این یکی از بهترین پیشنهادات اینترنتی است که می توانید در هر زمان معین به آن بروید. یکی از مزیت های مهم این ارائه دهنده خدمات اینترنتی خانگی این است که هزینه 70 دلاری آنها هر ماه دقیق است. این بدان معنی است که کلیه هزینه ها و مالیات های تحت پوشش این مبلغ.

طرح Sprint ارزان تر به نظر می رسد ، اما محدودیت های بیشتری برای آزادی شما وجود دارد ، بنابراین طرح T-Mobile واقعی تر به نظر می رسد. مشخص شده است که T-Mobile دارای بزرگترین محدودیت داده نرم در کنار Sprint است. محرومیت زدایی فقط پس از مصرف 50 گیگابایت داده صورت می گیرد. از نظر فنی ، این بدان معنی است که با برنامه شگفت انگیز خود ، با استفاده از T-Mobile به عنوان ارائه دهنده اینترنت ، مسافت پیموده شده بیشتری خواهید داشت.

با این وجود ، تنها محدودیت این است که شما خود را محدود به پخش فیلم با کیفیت DVD کنید. قدرت پردازش اضافی نیز در این طرح موجود است. اتصال به اینترنت امکان پذیر است و از سرعت های 3G استفاده می کند. برنامه T-Mobile به کاربران امکان می دهد تا حتی در هنگام سفر در مکزیک و کانادا ، پیامک و تماس نامحدود داشته باشند. آنها همچنین می توانند از تلفن های خود در 140 کشور دیگر استفاده کنند.

نکته دیگر این است که T-Mobile به اشتراک های رایگان به حساب Netflix به مشتریان ارائه می دهد ، فقط افراد نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند زیرا به دو خط نیاز دارند. برای مشتریانی که ویژگی های بین المللی این طرح را نمی خواهند ، ارزانتر است که 50 دلار قیمت دارد اما هزینه و مالیات اضافی نیز دارد.

مقاله پیشنهادی:

4. 60 دلار در هر بسته اطلاعات نامحدود Sprint

Sprint در اصل یکی از چهار شرکت اصلی حمل و نقل است. کمترین قیمت برای بسته نامحدود داده ای که ارائه می دهد. Sprint در ابتدا دارای یک نقشه داده ای بود که با عنوان برنامه آزادی نامحدود شناخته می شد ، اما آن را فسخ کرد. این سیستم جدید جایگزین شده است که معمولاً آن را "برنامه اساسی نامحدود" می نامند.

این طرح اساساً یکی از ارزان ترین پیشنهادات اینترنتی در بازار است. اشتراک اولیه نامحدود فقط 60 دلار با هزینه و مالیات اضافی هزینه دارد. از آنجا که قیمت در مقایسه با برنامه اولیه تغییر نکرده است ، اسپرینت نقطه دسترسی موبایل را از 10 گیگابایت اولیه که در برنامه آزادی نامحدود بود ، به 500 مگابایت کاهش داد. مجدداً ، Sprint فقط به پخش ویدیو 480p اجازه می دهد ، در حالی که در برنامه اصلی برای مشتریان HD ارائه شده است. با این حال ، تخصیص داده ها به روز شده است. مشتریان در صورت احتقان شبکه از داده های 50 گیگابایتی پر سرعت قبل از محرومیت بهره مند می شوند

Sprint همچنین اشتراک های رایگان Hulu را به مشتریان ارائه می دهد ، و همچنین امکان دسترسی آنها به برخی خدمات را در خارج از کشور مانند داده های اصلی و پیام های متنی رایگان فراهم می کند. این اتفاق در 200 کشور جهان رخ خواهد داد و این تعداد افزایش می یابد و اگر به مکزیک و کانادا بروید ، از 5 گیگابایت داده بهره مند خواهید شد.

5. برنامه داده آنلاین Verizon Go نامحدود – 75 دلار

برنامه داده نامحدود Verizon گران تر از سایر بازارها است. این بدان دلیل است که برای برنامه های فردی که شامل هزینه ها و مالیات نمی شود 75 دلار هزینه دارد. اما با این قیمت بالا تماس ، پیام کوتاه ، داده نامحدود و پوشش 4G ارائه می شود که قطعاً بیشتر از سایر اپراتورهای بزرگ است.

برنامه اینترنتی Verizon جریان با کیفیت DVD را به مشتریان خود ارائه می دهد ، و همچنین داده های نامحدود را با 600 Kbps در اختیار شما قرار می دهد. مشتریان همچنین می توانند از برنامه Verizon Go Unlimited استفاده کنند و از خدمات تماس ، تماس و داده و پیامک استفاده کنند. در حالی که در مکزیک و کانادا.

اگرچه به نظر می رسد که این یک برنامه داده واقعی است که نامحدود است ، اما مشتریان هنگامی که شبکه Verizon پر است ، می توانند سرعت کمتری داشته باشند. باز هم ، داده هایی که در طول ماه از آنها استفاده کردند مهم نیست. برخلاف برنامه های دیگر که پس از مصرف درصد مشخصی از بسته ها کند می شود ، سرعت در هر زمان که شبکه پر شود ، به طور خودکار کاهش می یابد.

6. AT&T داده های اینترنت نامحدود و موارد دیگر برنامه برای 70 دلار

این اشتراک نامحدود و بیشتر 70 دلار برای یک خط هزینه دارد. این اتفاق می افتد هنگامی که صورتحساب الکترونیکی و پرداخت های خودکار فعال هستند. با این حال ، این هزینه شامل مالیات و هزینه نمی شود ، آنها باید اضافه شوند. با این حال ، این هزینه به شما امکان دسترسی به شبکه AT&T را می دهد. این افتخار و امتیاز بسیار متعلق به آن است ، زیرا در ایالات متحده جایگاه بالایی دارد و با بیشتر تلفنهای قفل نشده که می توان بهترین ها را طبقه بندی کرد ، خوب کار می کند.

بخش عمده ای از نام ، مشتریان. این طرح شامل بیش از 35 کانال زنده تلویزیونی در سایت است. این کار با استفاده از برنامه WatchTV انجام می شود ، به این ترتیب مشتریان خود را قادر می سازد تا بدون اگزوز کردن داده ها ، به بسیاری از برنامه ها و فیلم هایی که منتقل می شوند ، دسترسی پیدا کنند.

اما این طرح برای استفاده از نقاط مهم Wi-Fi باز نیست ، این باعث می شود جریان مشتری به کیفیت فیلم های DVD محدود شود و همچنین در هنگام پر شدن سرعت ، سرعت داده را کاهش می دهد. با این حال ، مشتریان ISP در بیش از 120 کشور جهان دسترسی نامحدود به پیامک ها دارند. آنها همچنین می توانند از رومینگ رایگان در مکزیک و کانادا لذت ببرند.

ATandT همچنین یکی از برنامه های نامحدود گزینه های خانه اینترنتی را دارد که در آن می توانید AutoPay را به مبلغ 55 دلار در هر ماه پرداخت کنید. می توانید آن را با برنامه Unlimited و موارد دیگر مقایسه کنید ، اما قیمت کمتری دارد.

7. CenturyLink

برای این ارائه دهندگان اینترنت ، برنامه برای هر بودجه وجود دارد. مشتریانی که قصد دارند مبلغ زیادی را در اینترنت خانگی و همچنین افرادی که دارای بودجه سختی هستند هزینه کنند ، تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. آنها همچنین گزینه تضمین قیمت را ارائه می دهند که نیازی به قرارداد ندارد. در اصل ، این بدان معنی است که قیمت شما در هر ماه پرداخت می کنید تا زمانی که سرویس ادامه یابد ، افزایش نمی یابد.

این پیشنهادی است که می توانید به راحتی در بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت دیگر پیدا کنید. برای استفاده از این پیشنهاد مجبور نیستید دوباره قرارداد را امضا کنید.

8. برنامه انتقال داده های اینترنت نامحدود Xfinity با بالاترین سرعت

این یکی از برنامه های اینترنت نامحدود برای خانه است که تقریباً در کل قاره در دسترس است. این کشور 41 و ایالت دیگر را در بر می گیرد ، در حالی که قوی ترین در مریلند ، یوتا و ایلینویز است.

ارائه دهنده اینترنت سرعت چشمگیر دارد. Xfinity از یک نقطه به نقطه دیگر ثابت ترین سرعت را دارد. سرعت 150 ، 75 و 25 مگابیت بر ثانیه به راحتی در اختیار مشتریان Xfinity قرار می گیرد. همچنین لازم به ذکر است که بیشترین سرعت آن در هنگام رسیدن به 2 گیگابایت بر ثانیه در بعضی از مناطق این قاره است.

آنها برنامه های مختلفی دارند ، از 10 Mb / s تا 2000 Mb / s ، که بدان معنی است که شما انتخاب می کنید کدام برنامه برای شما مناسب تر است. با این حال ، Xfinity محدودیت های داده را معرفی می کند که در هر ماه 1 سل مصرف دارد.

9. Cox Unlimited Data Data Internet

بیشترین سرعت برای کاکس در سایر مناطق به 500 مگابیت در ثانیه می رسد. این حتی برای مشتریانی که مقادیر زیادی بسته و بازیکن را مصرف می کنند ، حتی بیشتر است. قیمت طرح کاکس بسیار رقابتی است ، اما یک چیز واضح است. هرچه پول بیشتری برای خدمات هزینه کنید ، خدمات بهتری با سرعت دیوانه بارگیری دریافت خواهید کرد.

اگر در یک خانه بزرگ زندگی می کنید ، برخی از اتاقها ممکن است سیگنالهای Wi-Fi را به خوبی دریافت نکنند. با این حال ، ارائه دهندگان اینترنت Cox ، افزونه های Wi-Fi را به مشتریان خود می دهند که به Wi-Fi Panoramic معروف هستند. این حتی دورترین قسمت را از بین می برد و مناطق مرده را از بین می برد. وای فای پانوراما معمولاً همراه با هر بسته Cox در دسترس است ، اما باید حدود 9 دلار در ماه اضافه کنید.

10. برنامه داده اینترنت نامحدود Frontier

ارائه دهنده اینترنت فیبر نوری است. اسلحه های وی در هفت ایالت پخش شده است. این تنها ارائه دهنده اینترنت خانگی است که ارائه دهنده خدمات فیبر نوری در واشنگتن و اورگان است. در این برنامه ها از Frontier ، روتر بدون هزینه اضافی در قیمت گنجانده شده است.

شما می توانید اینترنت باند پهن بخرید ، که پایین ترین برنامه آنهاست و دارای سرعت حداکثر تا 6 مگابایت در ثانیه است همچنین ارزان ترین هزینه است و در صورت داشتن بودجه محکم ، ارزان ترین هزینه است و فقط 20 دلار در ماه هزینه دارد.

همچنین ارائه دهندگان خدمات اینترنت مجاز به انعقاد قرارداد نیستند. اگر به زودی در حال حرکت هستید یا درآمد ماهانه شما در حال رشد است ، کامل است. نکته دیگر این است که اکثر ارائه دهندگان اینترنت بعد از یک سال قیمت برنامه های خود را افزایش می دهند. با این حال ، Frontier قیمتی را که برای دو سال در آن مشترک شده اید تضمین می کند. این امر در صورت نیاز به پس انداز در صورتحساب های آنلاین و اگر قصد دارید به زودی از آن استفاده کنید بسیار مطلوب است.

Bottom Line

اکنون که 10 برنامه برتر – نامحدود اینترنت را برای خانه و تأمین کنندگان آنها کشف کرده اید ، سعی کنید از نظر پوشش و سرعت ، یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. اگر اغلب به مکزیک یا کانادا می روید ، می دانید کدام بسته را انتخاب کنید.

همچنین یکی را انتخاب کنید که سرعت قابل اطمینان را ارائه می دهد و همچنین با بودجه شما هم همراه است. برنامه هایی با گزینه های بسته نرم افزاری بهترین هستند. اینها برنامه هایی است که چندین عنصر مانند تماس ، پیام کوتاه ، بسته های اینترنتی ، برنامه های تلویزیونی و غیره را در بر می گیرد.

vpn

أخبار عاجلة