أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

2020 سال شما برای قطع سیم است ، در اینجا چگونه است

2020 سال شما برای قطع سیم است ، در اینجا چگونه است


خیلی طولانی ، بسیاری از ما ماهانه مبالغ هنگفتی را برای تلویزیون کابل پرداخت می کنیم. اما این زمان به پایان می رسد زیرا گزینه های بهتر ، و ارزان تر وجود دارد. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، سال 2020 میلادی است که کابل را برش داده و با استفاده از گزینه های جریان موجود ، سوار هواپیما می شوید.

در این مقاله ، ما به برش کابل خواهیم پرداخت ، از جمله دقیقاً آنچه در آن است ، چرا باید این کار را بکنید ، و ما به برخی از بهترین خدمات برش کابل در بازار خواهیم پرداخت. ما همچنین در مورد استفاده از VPN (شبکه خصوصی مجازی) برای دسترسی به محتوای رایگان جریان از سراسر جهان بحث خواهیم کرد.

برش سیم چیست؟

قطع کابل به حرکت رو به رشد افرادی که حمایت خود را از برنامه های مشترک مشترک تلویزیونی و کابلی تغییر می دهند ، اشاره دارد. این اصطلاح احتمالاً به این دلیل است که شبکه های کابل سیم کشی شده اند ، در حالی که برای روش های اشتراک دیجیتال نیازی به کابل دیجیتال نیست.

برش کابل افرادی هستند که برنامه های کابل خود را لغو کرده و خدمات جریان ارزان را انتخاب کردند.

بسیاری از افراد جوان – فکر می کنند Millenials و Gen Zers – درباره کابل اطلاعات زیادی ندارند ، یعنی همیشه در اینترنت و خدمات دیجیتال روی اشتراک های تلویزیون خود تکیه کرده اند و هرگز اشتراک سنتی کابل را نداشته اند.

اگرچه این ممکن است برای بینندگان جوانتر ، شخصیتی درجه دوم برای بینندگان جوان باشد ، و انتقال به خدمات کاملاً دیجیتالی را دشوارتر می کند. اول از همه ، گزینه های بسیار زیادی وجود دارد ، چه Netflix ، Hulu یا Disney + ، فقط برای نامگذاری چند مورد.

اگر در گروه دوم هستید ، مطمئن شوید که اطلاعات را بعداً در صفحه بررسی می کنید که در مورد برخی از بهترین گزینه ها برای مبتدیان دنیای برش رشته ها صحبت می کنیم.

مقاله مرتبط:

چرا شما باید برش رشته را یک بار و برای همیشه در نظر بگیرید

[19659004]   بند ناف را قطع کنید

دلایل زیادی برای کنار گذاشتن اتصال کابل دائمی و ارتقاء به حالت های جدیدتر وجود دارد. تحویل تلویزیون در اینجا دلایل اصلی ما وجود دارد که چرا قطع سیم و جابجایی آن به صورت کاملاً دیجیتال ، یک قدم به جلو است:

قطع یک سیم باعث صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد

این را در نظر بگیرید: یک اشتراک چند کاناله از طریق کابل یا ماهواره به طور متوسط ​​در سراسر کشور 65.00 دلار هزینه دارد. قیمت های مشابه را می توان در سراسر جهان یافت.

برعکس ، اشتراک اولیه تک صفحه ای Netflix در حدود 9.00 دلار شروع می شود.

بر اساس این قیمت ها ، جابجایی به یک سرویس پخش و قطع کردن کابل کابل ، در هر ماه 56،00 دلار و 672.00 دلار در سال صرفه جویی می کند. به این فکر کنید که با این همه کار اضافی چه کاری می توانید انجام دهید. این کافی است برای یک میله ماهیگیری با کیفیت بالا ، لباس طراح و یا یک شب با یک ستاره میشلن.

البته ، برخی از افراد تصمیم به عضویت در بسیاری از سرویس های پخش می کنند ، که در این صورت پس انداز کمتر است. اما هنوز پس اندازهایی وجود دارد که می توانید از آن سود کسب کنید – در اصل سرویس های پخش جریانی خدمات دوستدار کیف پول هستند.

می توانید تلویزیون کابلی را تکرار کنید

مطمئنا ، هولو و دیگران عالی هستند ، اما دقیقاً با تلویزیون کابل مطابقت ندارند. اگر می خواهید همان نوع سرویس را حفظ کنید اما کابل را هنوز هم قطع کنید ، "توزیع کننده چند کانال مجازی" را انتخاب کنید. پسر ، کمی ، بنابراین بیایید آن را کوتاه بگوییم vMVPD.

این سرویس ها تلویزیون کابلی را تکرار می کنند ، اما همچنین قابلیت انعطاف پذیری گزینه های جریان را در اینترنت ارائه می دهند.

شما به گزینه های تلویزیون زنده که شما را بر روی کابل نگه داشته می شود ، می توانید هنگام ضبط ویدیوی دیجیتالی مجازی (DVR) ، آنچه را که تماشا می کرد ، ذخیره کنید و مکث کنید.

البته ، شما می توانید هر زمان که می خواهید و از هر دستگاهی ، از جمله تلفن در اتوبوس یا قطار ، می توانید برنامه را به صورت تقاضا شروع کنید. رفت و آمد ناگهان خیلی بد به نظر نمی رسد …

اما شما لازم نیست که ما را باور کنید ، این نویسنده در مجله نیویورک و دیگران بیشمار دقیقاً همین حرف را زد.

دیگر رمزگشای تلویزیون کابل دست و پا چلفتی نیست

ما یک بار سیم کابل را قطع کردیم و می توانید با یک جعبه کابل عظیم و ناخوشایند کابینت تلویزیون را خداحافظی کنید. یک مزیت دیگر این است که شما همچنین می توانید با توافق نامه اجاره یا اجاره نامه خداحافظی کنید که مجبور شده اید برای اشتراک کابل ثبت نام کنید.

این قراردادها به ویژه ارزان نیستند. به عنوان مثال ، یک قرارداد اجاره جعبه تنظیم کابل منجر به بازپرداخت 25 تا 30 دلار در ماه خواهد شد.

این گفته است ، و بسته به ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) شما ، شما هنوز هم مجبور به پرداخت اجاره روتر خود هستید. با این حال ، آنها به طور کلی ارزان تر از مورد جعبه های تنظیم بالا هستند و برای اکثر ISP ها گزینه استفاده از روتر را که قبلاً در اختیار دارید ، دارید ، بنابراین این استدلال خاص در مورد کابل در بهترین حالت لنگ است.

رابط های ساده و کاربر پسند کابل معمول ضربه محکم و ناگهانی هستند

با اتصال تلویزیون هوشمند خود به اینترنت ، می توانید به همه حساب های پخش کننده تلویزیون پرداخت خود در یک واسط زیبا و با کاربرد آسان دسترسی پیدا کنید.

و اگر قبلاً در یک اشتراک DRV چند کانال مانند تلویزیون Hulu Live ثبت نام کرده اید ، از این امر راحت می شوید که شماره های کانال ها چیزی از گذشته است.

شاید یکی از آزار دهنده ترین چیزها در مورد تلویزیون کابل این واقعیت است که کانال ها بر اساس هر شماره به جای نام کانال سازماندهی می شوند. با تشکر از خدمات تلویزیون های هوشمند ، پیدا کردن کانال مورد نظر خود برای شما بسیار ساده تر خواهد بود و هرگز لازم نیست به یاد داشته باشید که History در کانال 86 است ، یا هرچه که بود ، یادمان نمی رود …! [19659006] حتی اگر کابل را برای یک سرویس پخش مجانی تسلیم کنید ، می توانید با استفاده از جستجو به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. و هر آنچه که در گذشته مشاهده کرده اید به طور خودکار برای شما ذخیره می شود و به عنوان اولویت در صفحه اصلی نمایش داده می شود.

اشتراک های خود را پیوند دهید

یکی از موانعی که اغلب از طرف افرادی که سیم را قطع می کنند می شنویم ، لزوم جابجایی بین اشتراک های خدمات برای یافتن برنامه مورد نظر است. این بدان معنا نیست که کابل در اینجا یک مزیت دارد ، زیرا بازار برش کابل از چند سال پیش به این مشکل واکنش نشان داد.

اکنون بینندگان می توانند از نرم افزاری مانند Reelgood برای جمع کردن کلیه کانالهای جریان خود در یک رابط دستی استفاده کنند. آیا می خواهید داستان یک خدمتکار را تماشا کنید ، اما مطمئن نیستید کدام سرویس آن را دارد؟ فقط عنوان را به جستجو وصل کنید و جمع کننده آن را برای شما پیدا می کند.

مردم با بودجه خوشحال می شوند توجه داشته باشند که Reelgood کاملاً رایگان است.

بهترین خدمات برش کابل در بازار در سال 2020

اکنون که ما برخی از دلایل اصلی را مورد بحث قرار داده ایم که قطع کردن کابل ایده خوبی است اگر شما اولین قدم ها را برداشته نشده اید در تلویزیون دیجیتال ، بیایید برخی از بهترین خدمات برش کابل را در سال 2020 دریافت کنیم

ما هم به ارائه های اولیه و هم چند کانال نگاه خواهیم کرد ، بنابراین قطعاً چیزی برای همه بودجه ها وجود خواهد داشت.

بهترین برای بودجه های سخت – Netflix

Netflix در حوزه پخش های تلویزیونی چنان غالب است که حتی در آن عبارات اختصاص داده شده است – آیا "Netflix و آرامش" با زنگ صدا می کنند؟

به عنوان یکی از اولین سرویس های پخش اینترنتی ، Netflix از موقعیت خاصی در بازار برخوردار بود ، اما اکنون با تازه واردان با رقابت شدید روبرو است. گفته می شود ، هیچ دلیلی وجود ندارد که Netflix را خیلی سخت بزنیم ، زیرا آنچه انجام می دهد خوب است.

برنامه اصلی صفحه نمایش تک صفحه Netflix (یعنی می توانید Netflix را فقط در یک صفحه مشاهده کنید) کمتر از 10 دلار در ماه به شما باز می گرداند. برای این منظور ، شما یک دسته از جریان اصلی ، برنامه ها و فیلم های تولید شده توسط اشخاص ثالث تهیه و توسط Netflix و برای آن تهیه می کنید.

برخی از برنامه هایی که نتفلیکس مسئولیت آن را دارد (خانه کارت ها ، بازداشت های توسعه ، چیزهای عجیب و غریب ، نارنجی) آیا سیاه جدید) بررسی های انتقادی عالی ، نامزدی ها و برد های Emmy و ده ها طرفدار در سراسر جهان را دریافت کرد.

البته ، همه آنچه Netflix منتشر نمی کند خوب است ، و برخی از فیلم های مشکوک که برای تلویزیون ساخته شده اند شوک هالمارک را خجالت زده اند.

بهترین برای بودجه های متوسط ​​- Sling TV

Sling TV با هزینه 30 دلار در ماه برای 30 کانال ، یک گزینه بسیار مقرون به صرفه برای کسانی که می خواهند تلویزیون زنده و برخی از ویژگی های DVR را حفظ کنند (چیزهایی که Netflix ارائه نمی دهد).

ما قیمت و آزمایش آزمایشی 30 روزه را دوست داریم. این بسیار ارزان تر از Hulu Live و YouTube TV است ، احتمالاً به این دلیل که Sling چندین کانال محلی را ارائه می دهد. اگر بخواهید به کانال ماهواره ای محلی تغییر ندهید این یک مسئله بزرگ نیست. بله ، آنها رابط یکسانی ندارند ، اما در کل این یک تحریک جزئی است.

مشترکین می توانند بین Sling Orange و Sling Blue را انتخاب کنند ، هر دو قیمت یکسان دارند اما کانالهای مختلفی دارند. شما می توانید از Orange به عنوان گزینه های ESPN و Disney ، و Blue به عنوان گزینه Fox و NBC استفاده کنید.

اگرچه عملکرد DVR در کیت گنجانده شده است ، Sling چندین ناامید کننده دارد. برخی کانالها مانند ABC سازگار نیستند. رابط کاربری کمی دست و پا چلفتی است و به اندازه گزینه های حق بیمه ظریف نیست.

به گفته این ، سیلینگ هنوز هم گزینه بسیار خوبی است و بسیار توصیه می شود.

بهترین برای بودجه های بزرگ – YouTube TV

سلام ، هزینه های بزرگ ، بنابراین شما می خواهید سیم را بیش از دلایل مالی قطع کنید؟ اگر چنین است ، بیشتر از تلویزیون YouTube جستجو نکنید.

با سنت کمتر از 50 دلار ، این ارزان ترین گزینه برش کابل در بازار نیست ، اما با وجود کانال های بیشتر از رقابت ، وقتی توصیه های شما توصیه نمی شود ، اذیت می شوید. علاوه بر این ، با داشتن حدود 15 دلار کمتر از کابل در هر ماه ، شما هنوز هم پس انداز می کنید.

علاوه بر این ، YouTube TV بهترین عملکرد DVR را در کلیه خدمات اشتراک حق بیمه ارائه می دهد. از آنجا که سرورها در ابر اجرا می شوند ، فضای ذخیره نامحدود و حداکثر نه ماه را برای دیدن آنچه ضبط کرده اید ارائه می دهید.

برخلاف Sling ، رابط یوتیوب ظریف و آسان برای حرکت است. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که فقط یک بسته در دسترس است ، شما لازم نیست ساعت ها صرف تعجب کنید که کدام گزینه را می خواهید / لازم دارید.

همچنین لازم نیست بین ایستگاه های محلی انتخاب کنید زیرا تلویزیون YouTube شامل ABC ، ​​Fox ، CBS و NBC است. در اکثر موارد ، شما تمام مزایای یک کابل را بدون هیچ مشکلی در ارتباط دارید. این یک وضعیت برنده است و ماهانه 15 دلار اضافی ممکن است صبح چند فریاد بزنید

مقاله پیشنهادی:

استفاده از VPN برای باز کردن محتوا از سراسر جهان به صورت رایگان

ما هستیم. هیجان زده است که می تواند در مورد آن به شما بگوید ، زیرا این احتمالاً بهترین کاری است که رشته را به بشریت بخشید. در ترکیب با اینترنت خانگی یا پکیج موبایل ، می توانید محتوا را از طریق VPN کاملاً رایگان لغو انسداد کنید. حتی فرقی نمی کند این محتوا از کجا تهیه شود.

تمام کاری که شما باید انجام دهید ایجاد یک VPN برای کشور است که محتوا یا کانال هایی را که می خواهید تماشا کنید تولید می کند ، به سرعت یک حساب کاربری راه اندازی کنید و سپس با کمال خرج و با هزینه مطلوب جریان دهید. چقدر جالب است

آیا می خواهید SBS استرالیا را برای برنامه نویسی با کیفیت ، جامع و تصفیه شده تماشا کنید؟ فقط برنامه مرور رایگان را بر روی دستگاه خود بارگیری کنید ، یک VPN وصل کنید ، یک حساب کاربری تنظیم کنید و فوراً بهترین تلویزیون الکترونیکی را پخش خواهید کرد.

ممکن است iPlayer پراکسی بیشتر مربای شما باشد؟ (اگر هنوز آن را ندیده اید ، Fleabag کامل است). اگر چنین است ، دست های گرم و داغ خود را به برنامه iPlayer ببرید یا فقط به وب سایت مراجعه کنید و سپس به VPN خود بگویید که در انگلستان هستید و تمام می شوید.

ما می توانیم ادامه دهیم ، اما شما عکس را می گیرید

امیدوارم که از خواندن راهنمای برش کابل ما در سال 2020 لذت برده باشید. نمایش عالی در صورت تقاضا ، رابط کاربری آسان ، محتوای رایگان در سراسر جهان و بارهای زیادی از گزینه های بسیار کمتر از هزینه کابل ، چرا تغییری ایجاد نمی کنید؟

vpn

أخبار عاجلة