أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

9 برتر (100٪) VPN رایگان برای اپل تی وی!

9 برتر (100٪) VPN رایگان برای اپل تی وی!

نویسنده: Mike on 6 نوامبر 2019

در VPN

در این مقاله به تفصیل درباره بهترین و مطمئن ترین 100٪ ارائه دهنده خدمات VPN رایگان برای شما صحبت خواهیم کرد اپل تی وی اگر شما یک کاربر Apple TV هستید ، مطمئناً باید بهترین VPN را برای تلویزیون خود پیدا کنید. پیدا کردن یک VPN رایگان و قابل اعتماد در بازار بسیار دشوار است و به خصوص برای کاربران اپل تی وی ، پیدا کردن یک سرویس رایگان هم قابل اعتماد و هم کارآمد است واقعا دشوار است. اکثر گزینه های رایگان تلویزیون اپل می تواند کند یا ناپایدار باشد. این امر یافتن یک VPN رایگان برای Apple TV را دشوار می کند. در این مقاله ، به طور مفصل در مورد همان بحث خواهیم کرد.

VPN رایگان برای Apple TV

اگر Apple TV را خریداری کردید و می خواهید به کلیه وب سایت های مورد علاقه خود ، سیستم عاملهای پخش ویدیو و محدودیت ها و غیره دسترسی داشته باشید ، به یک سرویس VPN رایگان نیاز دارید. تیم متخصصین ما تمامی ارائه دهندگان خدمات رایگان VPN را برای Apple TV آزمایش کرده اند و در پایان این مقاله لیستی گسترده را گردآوری کرده اند. خدمات حق بیمه بیشتر هزینه دارد و توسط اکثر متخصصان توصیه می شود ، اما برای بعضی از ما پرداخت این سرویس ممکن است فنجان چای ما نباشد. اگر به دنبال یک سرویس رایگان هستید ، نصب VPN رایگان روی روتر شما نیز بهترین گزینه است.

VPN های رایگان

در انتخاب سرویس VPN رایگان چندین عامل وجود دارد که باید در نظر بگیرید و در اینجا برخی از دلایل ذکر شده است: چرا.

  • امنیت – در مقایسه با سرویس حق بیمه VPN ، که امنیت سطح نظامی را ارائه می دهد ، ارائه دهنده خدمات رایگان امنیت کم یا متوسط ​​را ارائه می دهد.
  • سازگار – ارائه دهندگان خدمات رایگان به دلیل سازگاری آنها شناخته شده نیست و در نتیجه نمی توان Apple TV را با یک VPN رایگان به روتر وصل کرد
  • قابلیت جریان سازی – وقتی در VPN رایگان برای Apple TV مشترک می شوید ، مطمئناً به خدمتی نیاز دارید که در آنجا عملکرد شگفت انگیز است ، که ممکن است در مورد ارائه دهنده خدمات رایگان نباشد. محدودیت هایی که توسط برخی از سیستم عامل های پیشرو پخش ویدئو ایجاد شده است ، توسط برخی از خدمات رایگان قابل عبور نیست.

محدودیت هایی در خدمات ارائه شده توسط ارائه دهنده خدمات رایگان VPN وجود دارد ، اما این نباید استفاده از VPN در Apple TV را محدود کند. به همین دلیل ، ما در این لیست لیستی از بهترین های صنعت را قرار داده ایم.

9 بهترین 100٪ VPN رایگان برای Apple TV

برای یافتن بهترین و مطمئن ترین ارائه دهنده خدمات رایگان از همه برای Apple TV ، جدول زیر را بررسی کنید.

  1. NordVPN
  2. Windscrib
  3. Hide.me
  4. HotspotShield
  5. ProtoVPN

VN: F [1.9.22_1171]

رتبه: 0.0 / 10 (0 رای) 19659021] VN: F [1.9.22_1171]

vpn

أخبار عاجلة