أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

BSI در پروژه "توسعه بیشتر Mailvelope" شرکت می کند

پروژه "توسعه بیشتر Mailvelope" از ژانویه سال 2018 وجود دارد. دفتر فدرال امنیت اطلاعات (BSI) در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که قصد دارد از این پروژه برای ترویج رمزگذاری ایمن ایمیل استفاده کند. کنسرسیوم Intevation GmbH و Mailvelope GmbH در مورد توسعه بیشتر و SEC Consult – ممیزی امنیتی بحث داشتند. ویژگی های جدید توسعه یافته باید به گسترش رمزگذاری ایمیل کمک کند. حتی قبل از معرفی این نوآوری ، افزونه مرورگر Mailvelope نسبتاً ایمن در نظر گرفته شده بود: به عنوان مثال ، تحت تأثیر آسیب پذیری امنیتی Efail قرار نگرفت ، که ما به تفصیل گزارش دادیم.

ویژگی های جدید و رابط کاربری بهبود یافته

ایمیل های رمزگذاری جامع مدتهاست که بسیار پیچیده تلقی می شوند. بنابراین ، هدف از پروژه Mailvelope ، نصب و پیکربندی و همچنین استفاده از رمزنگاری جامع کاربرپسندتر بوده است. هدف دیگری که BSI در توسعه بیشتر به دنبال آن است گسترش گسترده رمزنگاری است – نه تنها برای پیام های نامه الکترونیکی بلکه در هنگام تبادل فرم. از این نظر ، اتوماسیون گسترده مورد جستجو قرار گرفت. این اهداف نوآوریهای مختلفی را برای Mailvelope

Arne Schnnbohm ، رئیس BSI ، اهداف و تغییرات در Mailvelope به شرح زیر ارائه می دهد: "رمزگذاری بیشتر به معنای حفظ حریم خصوصی بیشتر در ارتباطات است. این نباید خوشایند باشد ، اما کاملاً ضروری است. بنابراین ، هدف ما به عنوان یک آژانس امنیت سایبری این است که به مصرف کنندگان راه حل هایی با کاربرد آسان ارائه دهیم که بتوانند بهتر از حریم شخصی آنها محافظت کنند. به همین دلیل کارشناسان ما Mailvelope را گسترش داده اند. هرکسی می تواند این ابزار را به عنوان افزونه مرورگر بارگیری کند و از آن برای رمزگذاری ایمیل و فرم های آنلاین بطور عمده استفاده کند. "

ارتباطات رمزگذاری شده برای فرم های وب

گسترش نامه منبع باز Mailvelope از نسخه انتهایی تا انتهای نسخه جدید پشتیبانی می کند – انتقال رمزگذاری شده محتوای فرم وب. همچنین برنامه ریزی شده است تا از طریق یک فرم آنلاین ، به عنوان مثال برای پزشکان یا موسسات اعتباری ، از نرم افزار برای سؤالات محرمانه استفاده شود.

در نسخه فعلی Mailvelope ، ارائه دهندگان فرم تماس با استفاده از فرم مطابق با اسناد Mailvelope (پرونده PDF موجود برای بارگیری در GitHub یا Mailvelope وب سایت) می توانند از این فرم استفاده کنند. اکنون که کاربران می توانند به صورت رمزگذاری شده ارتباط برقرار کنند ، تمام کاری که باید انجام دهند نصب و پیکربندی برنامه Mailvelope است.

اگر برنامه افزودنی Mailvelope هنوز برای شخصی که می خواهد از فرم درخواستی درخواست كند ، نصب نشده است ، می توانید این فرم را تنظیم كنید تا از کاربران خواسته شود از Mailvelope نصب و استفاده كنند.

نصب محلی ممکن GnuPG

در نسخه به روز شده Mailvelope ، اکنون می توانید نصب های محلی GnuPG را نیز ادغام کنید. در نتیجه ، کاربران می توانند به صورت اختیاری از برنامه های بومی مانند برنامه های مدیریت کلیدی استفاده کنند.

بهبود كتابخانه رمزنگاري شده

كتابخانه رمزنگاري شده OpenPGP.js مورد استفاده براي گسترش با سازگار با استاندارد OpenPGPG است. رمزگذاری جامع در حال حاضر به دست آمده تضمین می کند انتقال داده رمزگذاری شده از کاربر به کاربر ، حتی ارائه دهنده دیگر قادر به خواندن نیست.

ممیزی امنیتی برای بررسی

برای تقویت اعتماد به نفس در توسعه بیشتر Mailvelope برای جلوگیری از آسیب پذیری های امنیتی ، برای جلوگیری از آسیب پذیری های امنیتی ، ممیزی از ویژگیهای امنیتی در SEC مشاور انجام شد. تست های امنیتی آسیب پذیری های مختلفی را در نسخه قبلی Mailvelope و کتابخانه رمزنگاری OpenPGP.js نشان داد.

آسیب پذیری یافت شد که اجازه می دهد تا "حمله منحنی نامعتبر" باشد. در اجرای رمزنگاری منحنی بیضوی حمله وجود دارد. در شرایط خاص ، مهاجمان می توانند کلید خصوصی PGP قربانی را بخوانند و از این طریق ایمیل های رمزگذاری شده را بخوانند. آسیب پذیری های دیگری نیز یافت شد که امکان جعل امضاها یا فریاد مواد کلیدی دستکاری شده را فراهم می آورد.

ممیزی نه تنها می تواند به این آسیب پذیری ها رسیدگی کند ، بلکه به ویژه روش های نظارت کاربر و مصالحه داده های خصوصی مورد بررسی قرار گرفت. این ممیزی مشکلاتی را حل کرد که در توسعه بیشتر Mailvelope قابل حل است. نتیجه کامل حسابرسی را می توانید در یک فایل PDF انگلیسی بخوانید.

Mailvelope: برقراری ارتباط امن برای همه

یکی از بسیاری از مزایای Mailvelope این است که برای برقراری ارتباط به صورت رمزگذاری شده نیازی به ترک محیط آشنا خود ندارید. اگر قبلاً از ارائه دهنده نامه های اینترنتی برای ایمیل های خود استفاده کرده اید ، می توانید به راحتی در آن ارائه دهنده بمانید و با نگه داشتن آدرس ایمیل خود ایمیل های رمزگذاری شده ارسال و دریافت کنید.

Mailvelope به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر رایگان و رایگان برای Google Chrome و Mozilla Firefox در دسترس است. برنامه افزودنی قبلاً برای ارائه دهندگان Gmail ، Web.de ، GMX ، Outlook.com ، mail.ru ، Posteo ، Yahoo و Zoho Mail از پیش تنظیم شده است. پیام های ایمیل نیز پشتیبانی می شوند. تأمین کنندگان مجاز با پشتیبانی API عبارتند از mailbox.org ، heightup.net و Roundcube. از طریق تنظیمات می توانید ارائه دهنده های اضافی اضافه کنید. کل این لیست را می توان در سؤالات متداول از Mailvelope

یافت ، چگونه این مقاله را دوست دارید؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

vpn

أخبار عاجلة