أحدث الأخبار

نصائح صحية

  • ضف من هامش الدولارات, ودول المبرمة إذ كلا, كل ضرب بشرية اليها المتحدة. اعلان التخطيط قد بها, أن رئيس اتّجة أخذ. وقبل باستخدام أي حتى, أهّل تزامناً الدنمارك لم أما. أجزاء وقامت ويكيبيديا كل ضرب. جعل بالرغم الجديدة، بـ, قد وانهاء واستمر تحت. يكن بـ فكان بخطوط مكثّفة.

منشورات شائعة

BSI در پروژه "توسعه بیشتر Mailvelope" شرکت می کند

از ژانویه سال 2018 ، پروژه "پیشرفت Mailvelope" وجود دارد. دفتر امنیت اطلاعات فدرال (BSI) در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که قصد دارد از این پروژه برای ترویج رمزگذاری ایمن ایمیل استفاده کند. کنسرسیوم Intevation GmbH و Mailvelope GmbH توسعه بیشتر و SEC Consult – ممیزی امنیتی را تضمین کردند. ویژگی های جدید توسعه یافته باید به گسترش رمزگذاری ایمیل کمک کند. حتی قبل از این خبر ، افزونه مرورگر Mailvelope نسبتاً ایمن در نظر گرفته شده بود: به عنوان مثال ، تحت تأثیر آسیب پذیری Efail نیست ، که ما به تفصیل گزارش دادیم.

ویژگی های جدید و رابط کاربری بهبود یافته

پیام های ایمیل رمزگذاری جامع مدتهاست که بسیار پیچیده تلقی می شوند. بنابراین ، یکی از اهداف پروژه Mailvelope ، نصب و پیکربندی و همچنین استفاده از رمزگذاری نهایی به پایان کاربرپسندتر بوده است. هدف بیشتر BSI که در توسعه بیشتر تلاش می کند ، گسترش گسترده تر رمزگذاری است – نه تنها برای ایمیل ، بلکه برای تبادل فرم. از این نظر ، اتوماسیون گسترده مورد جستجو قرار گرفت. این اهداف منجر به نوآوری های مختلفی در Mailvelope شده است.

آرن شنبوهم ، رئیس جمهور BSI ، اهداف و تغییر جهت مجدد Mailvelope را به شرح زیر خلاصه می کند: "رمزگذاری بیشتر به معنای حفظ حریم خصوصی بیشتر در ارتباطات است. این نباید خوشایند باشد ، اما کاملاً ضروری است. بنابراین ، هدف ما به عنوان مرجع امنیت سایبر این است که برای محافظت بهتر از حریم خصوصی خود ، راه حل های آسان برای مصرف کنندگان در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. به همین دلیل کارشناسان ما Mailvelope را گسترش داده اند. هر کس می تواند این ابزار را به عنوان یک افزونه مرورگر بارگیری کند و بنابراین به طور خودکار ایمیل های رمزگذاری شده و فرم های آنلاین را بطور خودکار رمزگذاری می کند. "

ارتباطات رمزگذاری شده به اشکال وب

پسوند منبع باز ، که Mailvelope از ابتدا تا انتها پشتیبانی می کند. انتقال های رمزگذاری شده از محتوای فرم وب. همچنین برنامه ریزی شده است تا از طریق یک فرم آنلاین ، به عنوان مثال برای پزشکان یا موسسات اعتباری ، از نرم افزار برای سؤالات محرمانه استفاده شود.

در نسخه فعلی Mailvelope ، ارائه دهندگان فرم تماس با ما می توانند فرم را مطابق با اسناد Mailvelope (یک فایل PDF برای بارگیری در GitHub یا وب سایت Mailvelope) ارسال کنند. اکنون که کاربران می توانند به صورت رمزگذاری شده ارتباط برقرار کنند ، تمام کاری که باید انجام دهند نصب و پیکربندی برنامه Mailvelope است.

اگر برنامه افزودنی Mailvelope هنوز برای کاربرانی که مایل به استفاده از فرم درخواستی است ، نصب نشده است ، می توانید برای تشویق کاربران به نصب و استفاده از Mailvelope ، این فرم را تنظیم کنید.

نصب محلی ممکن GnuPG

نصب های محلی GnuPG هم اکنون می توانید در نسخه به روز شده Mailvelope گنجانده شود. کاربران می توانند به صورت اختیاری از برنامه های بومی مانند برنامه های مدیریت کلیدی استفاده کنند.

گسترش كتابخانه رمزنگاري شده

كتابخانه رمزنگاري OpenPGP.js مورد استفاده براي اطمينان از مطابقت با استاندارد OpenPGPG گسترش يافته است. رمزگذاری جامع که اکنون به دست آمده است ، انتقال داده رمزگذاری شده از کاربر به کاربر را فراهم می کند ، حتی ارائه دهنده دیگر نمی تواند آن را بخواند.

ممیزی امنیتی ممیزی

برای تقویت اعتماد به نفس در توسعه بیشتر Mailvelope برای جلوگیری از آسیب پذیری های امنیتی ، به طور موثر ممیزی از عملکرد امنیتی SEC Consult انجام شد. تست های امنیتی تعدادی از آسیب پذیری ها را در نسخه قبلی Mailvelope و کتابخانه رمزنگاری شده OpenPGP.js نشان داد.

آسیب پذیری یافت شد که اجازه حمله نادرست منحنی را داد. حمله به اجرای رمزنگاری منحنی بیضوی. در شرایط خاص ، مهاجمان می توانند کلید خصوصی PGP قربانی را بخوانند و ایمیل های رمزگذاری شده را بخوانند. نقاط ضعف دیگری مشخص شد که امکان جعل امضاها یا بردگی یک کلید دستکاری شده را فراهم می آورد.

ممیزی نه تنها این آسیب پذیری ها را برطرف کرد ، بلکه به رویه های نظارت کاربر و قرار گرفتن در معرض داده های شخصی نیز متمرکز بود. در مأموریت ، مشکلاتی وجود دارد که با تکامل Mailvelope برطرف می شود.

Mailvelope: برقراری ارتباط امن برای همه

یکی از بسیاری از مزایای Mailvelope این است که برای برقراری ارتباط به صورت رمزگذاری شده نیازی به ترک محیط آشنا خود ندارید. اگر تاکنون از خدمات نامه الکترونیکی استفاده کرده اید ، می توانید با نگه داشتن آدرس پست الکترونیکی ، به راحتی در آن ارائه دهنده بمانید و ایمیل های رمزگذاری شده را ارسال و دریافت کنید.

Mailvelope به عنوان یک برنامه افزودنی مرورگر آلمانی و Google Chrome و Mozilla Firefox در دسترس است. برنامه افزودنی قبلاً برای ارائه دهندگان Gmail ، Web.de ، GMX ، Outlook.com ، mail.ru ، Posteo ، Yahoo و Zoho Mail از پیش تنظیم شده است. پیام های ایمیل نیز پشتیبانی می شوند. تأمین کنندگان مجاز با پشتیبانی API عبارتند از mailbox.org ، heightup.net و Roundcube. از طریق تنظیمات می توانید ارائه دهنده های اضافی اضافه کنید. سؤالات متداول Mailvelope فهرست کاملی را به شما ارائه می دهد

چگونه این مقاله را دوست دارید؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

vpn

أخبار عاجلة